www.svethardware.cz
>
>
>

Apple WWDC 2020 se bude konat jen online 22. června

Apple WWDC 2020 se bude konat jen online 22. června
, , aktualita
Společnost Apple chce navzdory koronavirové pandemii stále pořádat svou tradiční konferenci WWDC 2020. Přesto se dočká změn a konat se bude pouze online. Termín byl stanoven na 22. června 2020.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová pandemie stojí za zrušením nejedné konference a velké události. Otazník tak visel i nad konáním tradiční konference Apple WWDC 2020. V jejím případě nepůjde o zrušení, ale přeci jen pozmění svou formu. Tentokrát tak nepůjde o fyzicky konanou konferenci v divadle nebo jiném sále, ale o virtuální záležitost pořádanou online. Těšit se na ni můžeme 22. června 2020.
 
Apple logo
 
Tato konference se obvykle netýká hardwaru, ale spíše softwaru. Očekává se tedy, že zde Apple pohovoří o novinkách v operačních systémech iOS 14, iPadOS 14, macOS 10.16, tvOS 14 a watchOS 7. Ty by se pak na podzim měly dostávat do nově představených zařízení, jako mají být např. iPhony 12. Součástí bude i soutěž Swift Student Challenge pro mladé programátory do 13 let věku, kteří mohou prezentovat své schopnosti programování. Pokud jde o hardware, hovoří se o tom, že by možná mohla být představena nová sluchátka AirPods nebo AirTags, ale obecně se na tomto poli nečekají velké novinky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel ohlásil Thunderbolt 4 s univerzálními kabely Intel ohlásil Thunderbolt 4 s univerzálními kabely
Intel představil nové rozhraní Thunderbolt 4, které si chystá ještě pro tento rok ve spojení s platformou Tiger Lake. Dá se říci, že PC pod taktovkou Intelu směřují k využití jednak Thunderboltu 4 a vedle něj i k USB4.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel
Tržní kapitalizace společnosti NVIDIA, čili aktuální souhrnná hodnota všech jejích akcií na trhu, vůbec poprvé v historii překonala Intel. Tím se NVIDIA v tomto ohledu stala nejhodnotnějším americkým výrobcem čipů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz
MSI přidává do své nabídky další monitor pro hráče. Model Optix G32CQ4 používá rozlišení WQHD či panel se zakřivením. Obnovovací frekvence dosahuje až 165 Hz a podporována je také technologie FreeSync.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty
Asus se svým nejnovějším Wi-Fi 6 routerem cílí na hráče, kteří neváhají pro vyšší výkon své domácí sítě utratit balík peněz. Model RT-AX89X AX6000 poznáte podle netradičního vzhledu s osmi anténami, ale zaujme i další výbavou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware
Firefox Send je užitečná služba, která umožňuje sdílení souborů mezi uživateli. V posledních měsících si ovšem funkci oblíbili hackeři, kteří jejím prostřednictvím šířili malware. Mozilla se proto rozhodla zasáhnout.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik