www.svethardware.cz
>
>
>

Apple WWDC 2020 se bude konat jen online 22. června

Apple WWDC 2020 se bude konat jen online 22. června
, , aktualita
Společnost Apple chce navzdory koronavirové pandemii stále pořádat svou tradiční konferenci WWDC 2020. Přesto se dočká změn a konat se bude pouze online. Termín byl stanoven na 22. června 2020.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová pandemie stojí za zrušením nejedné konference a velké události. Otazník tak visel i nad konáním tradiční konference Apple WWDC 2020. V jejím případě nepůjde o zrušení, ale přeci jen pozmění svou formu. Tentokrát tak nepůjde o fyzicky konanou konferenci v divadle nebo jiném sále, ale o virtuální záležitost pořádanou online. Těšit se na ni můžeme 22. června 2020.
 
Apple logo
 
Tato konference se obvykle netýká hardwaru, ale spíše softwaru. Očekává se tedy, že zde Apple pohovoří o novinkách v operačních systémech iOS 14, iPadOS 14, macOS 10.16, tvOS 14 a watchOS 7. Ty by se pak na podzim měly dostávat do nově představených zařízení, jako mají být např. iPhony 12. Součástí bude i soutěž Swift Student Challenge pro mladé programátory do 13 let věku, kteří mohou prezentovat své schopnosti programování. Pokud jde o hardware, hovoří se o tom, že by možná mohla být představena nová sluchátka AirPods nebo AirTags, ale obecně se na tomto poli nečekají velké novinky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře