www.svethardware.cz
>
>
>

Apple WWDC 2020 se bude konat jen online 22. června

Apple WWDC 2020 se bude konat jen online 22. června
, , aktualita
Společnost Apple chce navzdory koronavirové pandemii stále pořádat svou tradiční konferenci WWDC 2020. Přesto se dočká změn a konat se bude pouze online. Termín byl stanoven na 22. června 2020.
K oblíbeným
reklama
Koronavirová pandemie stojí za zrušením nejedné konference a velké události. Otazník tak visel i nad konáním tradiční konference Apple WWDC 2020. V jejím případě nepůjde o zrušení, ale přeci jen pozmění svou formu. Tentokrát tak nepůjde o fyzicky konanou konferenci v divadle nebo jiném sále, ale o virtuální záležitost pořádanou online. Těšit se na ni můžeme 22. června 2020.
 
Apple logo
 
Tato konference se obvykle netýká hardwaru, ale spíše softwaru. Očekává se tedy, že zde Apple pohovoří o novinkách v operačních systémech iOS 14, iPadOS 14, macOS 10.16, tvOS 14 a watchOS 7. Ty by se pak na podzim měly dostávat do nově představených zařízení, jako mají být např. iPhony 12. Součástí bude i soutěž Swift Student Challenge pro mladé programátory do 13 let věku, kteří mohou prezentovat své schopnosti programování. Pokud jde o hardware, hovoří se o tom, že by možná mohla být představena nová sluchátka AirPods nebo AirTags, ale obecně se na tomto poli nečekají velké novinky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Roadmapa ARM: chystá serverová CPU Neoverse V1 a N2 s až 192 jádry Roadmapa ARM: chystá serverová CPU Neoverse V1 a N2 s až 192 jádry
ARM vyvíjí procesory nejen pro mobilní sféru, ale také pro serverové nasazení, kde lákají především svou nízkou spotřebou. V nové roadmapě najdeme čipy Neoverse V1 s vysokým výkonem a N2 s až 192 jádry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
V Německu vylepšili redox-flow baterie: ekologičtější a lépe snáší horko V Německu vylepšili redox-flow baterie: ekologičtější a lépe snáší horko
Redox-flow akumulátorové baterie nejsou zdaleka něčím novým. Teprve v poslední době to však vypadá, že by se jejich využití mohlo více rozšířit. Nový výzkum z Německa řeší jak ekologii, tak i odolnost vůči vysokým teplotám.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vláda USA opravdu zařadila čínský SMIC na černou listinu Vláda USA opravdu zařadila čínský SMIC na černou listinu
Ještě před necelými třemi týdny tu byla jen možnost, že vláda Spojených států zařadí čínského výrobce čipů, společnost SMIC, na černou listinu. Tím by ji odřízla od možnosti využívat výrobní zařízení amerických firem a nyní se tak opravdu stalo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek13 komentářů
AMD Navi 2X: 80, 40 a 32 CU, spekuluje se už o specifikacích AMD Navi 2X: 80, 40 a 32 CU, spekuluje se už o specifikacích
Na světlo světa se pomalu dostávají specifikace nových Radeonů 2X, které jsou zatím pochopitelně nepodložené a nedá se jim věřit. Nic lepšího ale zatím nemáme, takže se podívejme na jejich údajnou výbavu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výrobci karet reagují na problémy se stabilitou RTX 3080, co ji způsobuje? Výrobci karet reagují na problémy se stabilitou RTX 3080, co ji způsobuje?
Minulý týden se začalo diskutovat o problémech s některými kartami RTX 3080, jejichž majitelé mluvili o celkové nestabilitě systému projevující se různými způsoby. Čekali jsme na reakci AIB firem, která už přišla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů