reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Arctic nabízí nové výkonné procesorové chladiče Freezer

, , aktualita
Arctic nabízí nové výkonné procesorové chladiče Freezer
Společnost Arctic si připravila nové výkonné modely procesorových chladičů, které spadají do rodiny Freezer. Jedná se o Freezer i30 pro procesory Intel a Freezer A30 pro AMD, které se liší pouze použitými montážními mechanismy, jež se hodí...
Arctic nabízí nové výkonné procesorové chladiče Freezer
Společnost Arctic si připravila nové výkonné modely procesorových chladičů, které spadají do rodiny Freezer. Jedná se o Freezer i30 pro procesory Intel a Freezer A30 pro AMD, které se liší pouze použitými montážními mechanismy, jež se hodí buď pro sockety Intel LGA 2011/1156/1155 nebo AMD AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1.

Nový Freezer dokáže dle specifikací zkrotit až 320W procesor díky čtyřem 8mm heatpipe, které na základně tvoří jednolitou plochu a mají přímý styk s heatspreaderem (přes dodávanou pastu Arctic MX-4) a také díky 48 hliníkovým žebrům a 120mm PWM ventilátoru Arctic F12 PWM. Arctic také mluví o patentovaném procesu, jenž mu dovolil heatpipe na základně tak hezky namačkat na sebe, ovšem tím se nedávno chlubil už Cooler Master a už tehdy bylo jasné, že do pár měsíců to bude mít každý druhý.

Celkové rozměry nových Freezerů jsou 100 x 139 x 161 mm, hmotnost 0,9 kg a ventilátor má otáčky 400 - 1350 RPM (hluk 0,3 Sone a průtok vzduchu 74 CFM při max. otáčkách). Záruka byla stanovena na 6 let a cena obou verzí je 50 USD.

Zdroj: TZ Arctic
reklama
reklama
reklama