Asetek a levné vodní chlazení pro HD 4870 X2

Asetek a levné vodní chlazení pro HD 4870 X2
, , aktualita
Krátce po uvedení grafických karet Radeon HD 4870 X2 na trh společnost Asetek představila také vodní chlazení pro tyto karty. Jejich spotřeba je opravdu vysoká, avšak vzduchové chladiče pro dvoučipové karty zatím na trh nejsou, pokud tedy...
K oblíbeným
reklama
Krátce po uvedení grafických karet Radeon HD 4870 X2 na trh společnost Asetek představila také vodní chlazení pro tyto karty. Jejich spotřeba je opravdu vysoká, avšak vzduchové chladiče pro dvoučipové karty zatím na trh nejsou, pokud tedy uživatelé chtějí srazit jejich teplotu, musí použít vodní chlazení. Jedním takovým je právě LCLC od Aseteku určené pro výrobce sestav.LCLC znamená Low-Cost Liquid Cooling, tedy levné vodní chlazení. Jedná se o malou sestavu s jednoslotovým blokem na kartu, hadicemi, radiátorem a čerpadlem; to obvykle bývá kombinováno s blokem na procesoru. Jednu kartu dle informací Aseteku lze ochladit až o 28 °C oproti referenčnímu chlazení při hluku 30 dBA vydávaném pouze čerpadlem a pomaloběžnými ventilátory na radiátoru.

Zdroj: Asetek
reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Včera, aktualita, Milan Šurkala