Asetek a levné vodní chlazení pro HD 4870 X2

Asetek a levné vodní chlazení pro HD 4870 X2
, , aktualita
Krátce po uvedení grafických karet Radeon HD 4870 X2 na trh společnost Asetek představila také vodní chlazení pro tyto karty. Jejich spotřeba je opravdu vysoká, avšak vzduchové chladiče pro dvoučipové karty zatím na trh nejsou, pokud tedy...
K oblíbeným
reklama
Krátce po uvedení grafických karet Radeon HD 4870 X2 na trh společnost Asetek představila také vodní chlazení pro tyto karty. Jejich spotřeba je opravdu vysoká, avšak vzduchové chladiče pro dvoučipové karty zatím na trh nejsou, pokud tedy uživatelé chtějí srazit jejich teplotu, musí použít vodní chlazení. Jedním takovým je právě LCLC od Aseteku určené pro výrobce sestav.LCLC znamená Low-Cost Liquid Cooling, tedy levné vodní chlazení. Jedná se o malou sestavu s jednoslotovým blokem na kartu, hadicemi, radiátorem a čerpadlem; to obvykle bývá kombinováno s blokem na procesoru. Jednu kartu dle informací Aseteku lze ochladit až o 28 °C oproti referenčnímu chlazení při hluku 30 dBA vydávaném pouze čerpadlem a pomaloběžnými ventilátory na radiátoru.

Zdroj: Asetek
reklama
Nejnovější články
Microsoft získal společnost Zenimax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft získal společnost Zenimax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců
Akvizici firmy Arm Ltd. NVIDIÍ ještě zdaleka nelze považovat za dokonanou a vypadá to, že NVIDIA se bude muset zavázat k řadě věcí, aby její záměr prošel skrz regulační orgány. To ostatně platí i pro SoftBank. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cyberpunk 2077 má pozoruhodně mírné nároky na hardware Cyberpunk 2077 má pozoruhodně mírné nároky na hardware
Pokud bych si mohl tipnout, zda Cyberpunk 2077 bude hardwarově méně, či více náročná hra, sázel bych spíše na to druhé. Ve skutečnosti je ale studio CD Projekt Red v tomto ohledu pozoruhodně mírné. Posuďte sami. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář