Registrace: 29.12.2015
Komentářů: 515, score 1.8 | Svět mobilně: 5/2.0
Účast v Expertiádách: 2 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 17 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.5.2019 s hodnocením +14:
podle stejného metru by si např. Intel, MS atd už neměli ani škrtnout :D
Komentář z 12.6.2020 s hodnocením +13:
- Ještě bych chtěl dodat, že současné ­"dotace­" pro černé a boji proti rasismu, kterého se doupouští bílí na černých mají dostatečný efekt na výmývání mozků a zfanatizování značné části populace a krásně je to vidět na probíhajících anketách a prezentaci jejich výsledků, které se trvdě rozchází s tvrdými oficiálnímu daty. Když budeme překrucovat pravdu a utlačovat část populace, tak hrozí velké riziko, že dojde k radikalizaci většiny a až k tomu dojde, tak tu věršinovou masu nikdo nezastaví a menšiny budou trpět a příjdou o svá privilegia .. ­(věřte, že tohle nikdo rozumný nechce..­)

- nebudu zde šířit rasistická hesla, ale trochu změním původní význam #AllLivesMatter
Komentář z 12.6.2020 s hodnocením +13:
- je smutné, že společnost oslavuje zločince a vzdává jim hold
- to nic nemení na tom, že to co se děje poslední roky není úplně košér a okrajově zasáhlo např. i KCD, Chuchel a jinou uměleckou tvorbu :­) ­(i ČT odvísílala pohádku s texty typu ­"bílá barva pleti je vada­" a když se budeme křížit, tak budeme mít tu správnou barvu .. ­)
- je až ­"úsměvné­", že rasisti dostanou další štědré zdroje na posílení rasismu a jiné hlasy šířící pravdu jsou umlčovány pod zástěrkou rasismu, xenofobie a jiných ­"hesel­" moderní doby

jen pro zajímavost např.
https:­/­/ucr.fbi.gov­/crime­-in­-the­-u.s­/2018­/crime­-in­-the­-u.s.­-2018­/tables­/expanded­-homicide­-data­-table­-6.xls

a pro odlehčení, ale něco to naznačuje ;­)
https:­/­/youtu.be­/G39AJrNlWw4

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 28.2.2019 s hodnocením -7:
nesmyslný je akorát tvůj příspěvek ...když už jsi tak uvědomělý tak zajisté nakupuješ jen HW vyrobený a vyvinutý na uzemí EU­/USA těmi pravými bělochy ;­)
Komentář z 27.6.2019 s hodnocením -5:
jde spustit hra ? ANO­-NE
a co konkrétně tak životně důležitého aktuálně neumí a nebo néplánuje přidat v brzké době ?
mám hry na GOG pak Steam ­(jen věci, které nejsou na GOG a nebo jsem je dostal jako dárek k HW­) i u EPIC atd. a jediné co jsem kdy potřeboval řešit bylo spuštění hry :­) a tam nevidím rozdíl, protože to prostě funguje ­(naopak Steam i Origin už mne párkrát vypekl nedostupností serverů a nemožnost spuštění SP her u kterých byl součástí i MP >> zlatý GOG až na mizerný výběr nových her ­)
Komentář z 27.6.2019 s hodnocením -4:
jestli nezíska patřičný podíl na trhu­(stálou klientelu­) tak to může zabalit a exkluzivita je jediná cesta a levněji by to být také nemohlo, protože tohle má Steam odšéfované smluvně ;)