www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ASRock představuje nettop postavený na platformě ION

ASRock představuje nettop postavený na platformě ION
, , aktualita
Společnost ASRock představuje svůj nový nettop postavený na platformě ION od NVIDIE. Jedná se o stroj podobný nedávno vypuštěnému počítači Acer Aspire Revo. Hardwarové specifikace této novinky jsou tedy tyto: procesor Intel Atom 330 tepající...
K oblíbeným
reklama
Společnost ASRock představuje svůj nový nettop postavený na platformě ION od NVIDIE.Jedná se o stroj podobný nedávno vypuštěnému počítači Acer Aspire Revo. Hardwarové specifikace této novinky jsou tedy tyto: procesor Intel Atom 330 tepající na frekvenci 1,6 GHz, integrovaný grafický čip GeForce 9400 (podporuje DirectX 10, OpenGL 2.0), operační paměť o standardní velikosti 1 GB, pevný disk s kapacitou 160 GB. Nettop je schopen díky lepšímu grafickému čipu akcelerovat HD videa.

ASRock ION 330 se bude dodávat s DVD vypalovačkou. Výrobce zatím nezveřejnil datum jeho vydání ani cenu.

Zdroj: TC Magazine
reklama
Nejnovější články
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek