www.svethardware.cz
>
>
>

ASRock uvádí novou základní desku se socketem AM3

ASRock uvádí novou základní desku se socketem AM3
, , aktualita
Po základní desce společnosti ECS se nyní objevil i model od ASRock, jenž je vybaven socketem AM3 pro nové 45nm procesory firmy AMD. Základní deska má označení M3A790GXH-128M a kromě nových Phenomů II bude podporovat i paměti DDR3 do kapacity...
reklama
Po základní desce společnosti ECS se nyní objevil i model od ASRock, jenž je vybaven socketem AM3 pro nové 45nm procesory firmy AMD. Základní deska má označení M3A790GXH-128M a kromě nových Phenomů II bude podporovat i paměti DDR3 do kapacity až 16 GB (1333/1066/800 MHz).Ve výbavě je samozřejmě čipová sada AMD 790GX a SB750 společně s 128 MB tzv. sideport paměti DDR3 pro integrované grafické jádro Radeon HD 3000. Poté se zde setkáme se třemi sloty PCI Express x16 a ty mohou být nakonfigurovány dvěma způsoby. Jednak je možné první využívat se všemi 16 linkami, druhý vypnutý a třetí se 4 linkami, nebo se mohou zapojit všechny tři v konfiguraci x8, x8 a x4.

Mezi obrazové výstupy IGP pak patří DVI, D-Sub a HDMI, pak zde máme šest kanálů SATA 300, 7.1kanálový audio kodek Realtek ALC 889 a 4+1fázové napájení procesoru s nechlazenými MOSFETy.

Zdroj: techPowerUp!, OC Workbench
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře