www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus Eee Box s AMD Fusion

Asus Eee Box s AMD Fusion
, , aktualita
Asus, známý výrobce na počítačovém trhu, představil na CeBITu své dvě novinky v podobě nettopů Eee Box postavených na platformě AMD Brazos. Ponesou označení EB1020 a EB1021. První zmíněný bude vybaven čipem C-50 a druhý dostane E-350. Levnější...
K oblíbeným
reklama
Asus, známý výrobce na počítačovém trhu, představil na CeBITu své dvě novinky v podobě nettopů Eee Box postavených na platformě AMD Brazos. Ponesou označení EB1020 a EB1021. První zmíněný bude vybaven čipem C-50 a druhý dostane E-350.Levnější ze dvojice, nettop EB1020, obsahuje dvě Bobcat x86 jádra tepající na frekvenci 1 GHz. Ty nabídnou také grafiku v podobě Radeonu HD 6250 podporující Direct X11. Operační paměť má kapacitu 1 GB (možno rozšířit až na 4 GB). Kapacita pevného disku je 250 GB. Samozřejmostí je rozhraní USB 2.0.

Druhý model nesoucí označení EB1021 obsahuje dvě x86 jádra s frekvencí 1,6 GHz. Ty nabídnou grafiku Radeon HD 6310. Operační paměť má v tomto případě 2 GB a pevný disk 250 GB. USB je zde ve verzi 3.0.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář