www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus Eee Box s AMD Fusion

Asus Eee Box s AMD Fusion
, , aktualita
Asus, známý výrobce na počítačovém trhu, představil na CeBITu své dvě novinky v podobě nettopů Eee Box postavených na platformě AMD Brazos. Ponesou označení EB1020 a EB1021. První zmíněný bude vybaven čipem C-50 a druhý dostane E-350. Levnější...
K oblíbeným
reklama
Asus, známý výrobce na počítačovém trhu, představil na CeBITu své dvě novinky v podobě nettopů Eee Box postavených na platformě AMD Brazos. Ponesou označení EB1020 a EB1021. První zmíněný bude vybaven čipem C-50 a druhý dostane E-350.Levnější ze dvojice, nettop EB1020, obsahuje dvě Bobcat x86 jádra tepající na frekvenci 1 GHz. Ty nabídnou také grafiku v podobě Radeonu HD 6250 podporující Direct X11. Operační paměť má kapacitu 1 GB (možno rozšířit až na 4 GB). Kapacita pevného disku je 250 GB. Samozřejmostí je rozhraní USB 2.0.

Druhý model nesoucí označení EB1021 obsahuje dvě x86 jádra s frekvencí 1,6 GHz. Ty nabídnou grafiku Radeon HD 6310. Operační paměť má v tomto případě 2 GB a pevný disk 250 GB. USB je zde ve verzi 3.0.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek