www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus ke svým deskám a monitorům nabízí nový Doom zdarma

Asus ke svým deskám a monitorům nabízí nový Doom zdarma
, , aktualita
Společnost Asus ohlásila, že k vybraným základním deskám a herním monitorům nabídne kód pro stažení hry Doom. K deskám tak dostaneme hru v hodnotě 1620 Kč, a to si ani nemusíme vybírat mezi těmi nejdražšími nebo nejnovějšími.
K oblíbeným
reklama
Akce společnosti Asus platí pro zákazníky u nás i na Slovensku, kteří si nově pořídí herní základní desku s čipsetem Z170 / X99 / H170 / B150 / C232 / Z97 / B85 nebo herní monitor řady PG / MG / VG / VX. To platí zpětně od 9. května 2016 do 11. července 2016 a pak ještě bude nutné se na stránkách firmy Asus registrovat, abyste získali potřebný kód, s jehož pomocí si už budete moci stáhnout a nainstalovat Doom pomocí služby Steam. Kód tak platí jen a pouze pro Steam a uplatnit jej bude možné do 21. července tohoto roku.

Od firmy Asus tak jde o poměrně velkorysou akci, neboť hru v hodnotě 1620 Kč bychom měli dle pravidel získat třeba i po koupi desky Asus B85M-GAMER prodávané za cca 2300 Kč.

Co se týče Doomu, ten si již můžete na počítač předinstalovat od včerejšího dne, neboť bude třeba stáhnout 45 GB dat. Zítra brzy odpoledne by již tato hra měla být odemknuta, takže ten, kdo si ji předinstaluje, ji bude moci bez dalšího zdržení ihned hrát.

Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek