Asus nabídne novou desku pro pracovní stanice

Asus nabídne novou desku pro pracovní stanice
, , aktualita
Společnost Asus si připravila novou základní desku P6X58-E WS, která nabídne čipovou sadu X58 a socket LGA 1366. Bude patrně jednou z posledních svého druhu, neboť LGA 1366 bude již ke konci tohoto roku nahrazen novým LGA 2011. Asus P6X58-E...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus si připravila novou základní desku P6X58-E WS, která nabídne čipovou sadu X58 a socket LGA 1366. Bude patrně jednou z posledních svého druhu, neboť LGA 1366 bude již ke konci tohoto roku nahrazen novým LGA 2011.Asus P6X58-E WS je určena pro nepřetržitý provoz a zvládne procesory Core i7 či Xeon, které bude napájet pomocí 16+2fázového PWM, dále má pět slotů PCI Express x16, jejichž počet linek bude posílen pomocí čipu NF200, dále tu jsou dva Gb Ethernet porty, dva SATA 6 Gbps a šest SATA 3 Gbps.Mezi další výbavu patří EPU, dva porty USB 3.0, 7.1kanálové audio, diagnostické LED, dva porty FireWire a pasivní chlazení čipové sady. Cena nebyla zveřejněna.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí
Na univerzitě MIT vznikl nový typ optické čočky, kterou autoři označují za metačočku a uvádějí, že ta je schopna sama ostřit bez jakýchkoliv pohyblivých částí, které by ji dokázaly posouvat, naklánět či měnit její tvar. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT
V záplavě nových a nových herních monitorů se objevil také jeden čistokrevný pracant, a to model z rodiny Lenovo ThinkVision. Jedná se o P40w, který nabízí rozhraní Thunderbolt 4 a také technologii Intel AMT. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy? Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy?
V roce 1987 byla zaznamenána exploze supernovy, která dle názoru astronomů měla po sobě zanechat s největší pravděpodobností neutronovou hvězdu. A na její hledání se pak pochopitelně zaměřili. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou
GeForce Ampere hned po svém představení zaujaly zákazníky právě velice dobrým nárůstem výkonu oproti generaci Turing. Nyní přitom očekáváme model RTX 3060, který už byl otestován v 3DMarku a výsledky jsou poněkud rozpačité. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CDPR minimalizuje škody, bojuje proti šíření ukradených dat CDPR minimalizuje škody, bojuje proti šíření ukradených dat
Studio CD Projekt Red se rozhodlo, že s lidmi, kteří ukradli jeho zdrojové kódy REDenginu i her jako Zaklínač 3 či Cyberpunk 2077, vyjednávat nebude. Nyní se přitom snaží bojovat s následky tohoto rozhodnutí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek