www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus nabídne tenké externí vypalovačky v několika barvách

Asus nabídne tenké externí vypalovačky v několika barvách
, , aktualita
Nové velmi tenké DVD vypalovačky si připravila společnost Asus, která je bude nabízet pod označením SDRW-08U5S-U. Jejich tloušťka je pouze 13 mm, a tak jsou dle svého výrobce určeny především jako příslušenství k ultrabookům a jiným mobilním...
K oblíbeným
reklama
Nové velmi tenké DVD vypalovačky si připravila společnost Asus, která je bude nabízet pod označením SDRW-08U5S-U. Jejich tloušťka je pouze 13 mm, a tak jsou dle svého výrobce určeny především jako příslušenství k ultrabookům a jiným mobilním zařízením.

Asus jejich design přímo uzpůsobil vzhledu svých produktů, které mají často své kovové kryty vybroušeny do soustředných kruhů a k dispozici budou ve třech barvách - Mellow Metallic, Dusty Rose a Bright Berry.

Mechaniky mají také přímo v sobě integrovaný stojan, aby se mohly umístit vertikálně a ve výbavě mají také funkce pro zabezpečení dat v podobě Disc Encryption II pro jejich zašifrování, a to i včetně názvů souborů.


Model
Asus SDRW-08U5S-U
Rychlost čtení
DVD+R:8X
DVD-R:8X
DVD+RW:8X
DVD-RW:8X
DVD-ROM:8X
DVD+R(DL):8X
DVD-R(DL):8X
DVD-ROM(DL):8X
DVD-RAM:5X
CD-R:24X
CD-RW:24X
CD-ROM:24X
DVD video playback:4X
VCD playback:16X
Audio CD playback:10X
Rychlost zápisu
DVD+R:8X
DVD-R:8X
DVD+RW:8X
DVD-RW:6X
DVD+R(DL):6X
DVD-R(DL):6X
DVD-RAM:5X
CD-R:24X
CD-RW:24X
Rozhraní
USB 2.0
Kompatibilita s OS
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
Mac OS X 10.6 a vyšší
Software
(volitelně)
CyberLink Power2Go 8
E-Green
Diskové formáty
čtení:
DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-ROM(SL/DL), DVD-RAM, DVD Video, CD-R, CD-RW, CD-ROM, Audio CD, VCD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-text, CD-ROM/XA, Multi-session CD

zápis:
DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-RAM, CD-R, CD-RW
Rozměry
140mm x 135,5mm x 12,9mm


Zdroj: TZ Asus

Asus SDRW-08U5S-U
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek