reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Asus představil desku P9X79-E WS pro 4 grafické karty

, , aktualita
Asus představil desku P9X79-E WS pro 4 grafické karty
Společnost Asus si připravila novou základní desku P9X79-E WS, která je určena pro velmi výkonné sestavy založené na procesorech pro socket LGA 2011. Tato deska nám nabídne celkem sedm slotů PCI Express 3.0, které podporují až čtyři karty...
Asus představil desku P9X79-E WS pro 4 grafické karty
Společnost Asus si připravila novou základní desku P9X79-E WS, která je určena pro velmi výkonné sestavy založené na procesorech pro socket LGA 2011. Tato deska nám nabídne celkem sedm slotů PCI Express 3.0, které podporují až čtyři karty s dvouslotovými chladiči zapojené v režimu NVIDIA SLI nebo AMD CrossFireX. Všechny přitom mohou pracovat s plným počtem 16 linek.

Dále nám tato deska vyvedená ve formátu CEB nabídne dva gigabitové ethernetové porty řízené kontrolerem Intel i210, napájení s 91% efektivitou díky čipu EPU (měřeno v rozmezí 30 - 80% zátěže CPU) a také je tu utilita Asus Dr. Power trvale monitorující právě napájení, která dokáže dle výrobce předvídat možné problémy.

Co se týče nabídky rozhraní SATA, je tu základní nabídka dvou SATA 6 Gbps a čtyř SATA 3 Gbps zprostředkovaná čipovou sadu. To velmi vhodně doplňuje samostatný kontroler Marvell PCIe 9230 se svými čtyřmi dalšími SATA 6 Gbps. Dále nechybí čtyři rozhraní USB 3.0, osmikanálový kodek Realtek ALC1150 a další výbava, o níž informuje výrobce na svých stránkách (viz zdroj).

Zdroj: TZ Asus

Asus P9X79 WS
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama