www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus představil tablet Transformer Prime s NVIDIA Kal-El

Asus představil tablet Transformer Prime s NVIDIA Kal-El
, , aktualita
Společnost Asus v krátkosti představila svůj nový tablet Eee Pad Transformer Prime, který byl ukázán na konferenci AsiaD: All Things Digital v Hongkongu. Jedná se o novou generaci modelu Eee Pad Transformer, jenž je jako tablet s oddělitelnou...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus v krátkosti představila svůj nový tablet Eee Pad Transformer Prime, který byl ukázán na konferenci AsiaD: All Things Digital v Hongkongu. Jedná se o novou generaci modelu Eee Pad Transformer, jenž je jako tablet s oddělitelnou klávesnicí v prodeji již dlouhé měsíce.

Transformer Prime ukázal v živém rozhovoru s novinářem Waltem Mossbergem z Wall Street Journal pan Jonney Shih, předseda společnosti Asus. Má se jednat o vůbec první tablet na světě vybavený čtyřjádrovým SoC NVIDIA Tegra, což je známý a očekávaný Kal-El.

Slibuje tak vyšší výkon a díky pátému jádru pracujícímu na pomalejší frekvenci také nižší spotřebu než předchozí verze - Tegra 2. Oproti prvnímu Transformeru také Asus slibuje štíhlejší tělo, hliníkový povrch s kruhovým vzorem a rovněž štíhlejší klávesnici s touchpadem a neupřesněnými rozhraními.

Oficiální představení tabletu Eee Pad Transformer Prime se plánuje na 9. listopadu 2011.

Zdroj: TZ Asus
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek