11.7.2019, Jan Vítek, aktualita

Společnost AMD to s nástupem nových modelů grafických karet opět moc dobře neprovedla. Její referenční modely jsou kritizovány kvůli svým hlučným a ne moc výkonným chladičům a na nereferenční si počkáme, a to možná dále, než se uvádělo dříve.

reklama
Hmm | od: DarkRichelieu (388)  11.7.201922:39
Že by v tom měla prsty konkurence ? Za opožděné vydání nereferenčních karet NAVI slevy na NVIDIA čipy a přednoastní dodávky. Jen spekuluji, protože žádný rozumný obchodník by nečekal tak dlouho, ale flákl by to tam co by to šlo. Hmmm ?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
Re: Hmm | od: snajprik (787)  12.7.20198:11
Ak to vezmem logicky je to fakt pruser, aj ked tu ma niečo konkurencieschopne AMD, lenže bez poriadneho chladenia, dovtedy si Nvidia v klude vypreda zasoby starych čipov a v jeseni vyda svoje 7nm grafiky a zase velky prd AMD preda, sabotaž jak prase.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
. | od: armagedon (74)  11.7.201917:51
Tak nejaka predpokladam, ze nejdrive dostupne budou nereference od Sapphire. Modely od puvodnich signataru GPP u me stejne maji takove to velke vyznamne minus. Tak nebo tak, rozdil dostupnosti mesic sem ci tam je nic...na nereferenci Vegy se cekalo snad pul roku, takze za me porad dobry...modely od nvidie me stejne nemaji cim oslovit.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(2)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.