www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus připravuje tenký notebook U36S se Sandy Bridge

Asus připravuje tenký notebook U36S se Sandy Bridge
, , aktualita
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Asus, připravuje svou novinku v podobě laptopu s názvem U36S. Jedná se model spadající do kategorie „ultra-thin“, tedy velice kompaktní a tenký. Novinka bude postavena na platformě Intel Sandy...
K oblíbeným
reklama
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Asus, připravuje svou novinku v podobě laptopu s názvem U36S. Jedná se model spadající do kategorie „ultra-thin“, tedy velice kompaktní a tenký. Novinka bude postavena na platformě Intel Sandy Bridge.Asus U36S bude disponovat displejem o úhlopříčce 13,3“. Jako procesor zde nalezneme modely Intel Core druhé generace. Pro vaše data bude určen disk s kapacitou 750 GB (ve finále možná i více). Notebook je pouhých 19 mm tenký a bude vyroben ze slitinu hořčíku a hliníku.Pokud se rozhodnete tento laptop pořídit, jistě oceníte technologii „Super Hybrid power saving“, která má za úkol minimalizovat spotřebu elektrické energie a prodloužit výdrž na baterii. Také bude k dispozici USB 3.0, čtečka paměťových karet, čtečka otisku prstu, Gigabitový Ethernet, WiFi, „multi-gesture“ touchpad či HDMI výstup. Baterie bude mít čtyři nebo osm článků v závislosti na verzi notebooku. Asus U36S se bude dodávat s operačním systémem Microsoft Windows 7. Cena zatím nebyla zveřejněna.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy
Známý leaker @9550pro nasdílel fotografii ukazující promítanou procesorovou roadmap Intelu z jisté prezentace, která se týká jednak procesorů Alder Lake-S, ale také platfomy Eagle Stream se serverovými Sapphire Rapids. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt
Holandská společnost ASML je coby dosud jediný výrobce strojů pro extrémní ultrafialovou litografii (EUVL) v polovodičovém průmyslu nenahraditelná společnost, která je tak i ostře sledovaná. Co si přitom její šéf myslí o sankcích proti Číně?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy
Tento týden vydaný update KB5001330 nejen opravuje chyby, ale také může přinést některé nové. Část uživatelů si stěžuje na snížení herního výkonu, chybové hlášky při instalaci nebo dokonce modrou obrazovku smrti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste
Nedávno jsme se dozvěděli, že čínské firmy skupují vybavení pro továrny na výrobu počítačových čipů, ovšem to šlo spíše o starší stroje z druhé ruky. Nyní jde o celkové tržby z prodeje výbavy, které trhají rekordy.
Včera, aktualita, Jan Vítek