www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ROG a IKEA: partnerství pro výrobu herního nábytku

Asus ROG a IKEA: partnerství pro výrobu herního nábytku
, , aktualita
O společnosti IKEA na našich stránkách píšeme z pochopitelných důvodů skutečně jen minimálně, ale dnes je vhodná příležitost vzhledem k tomu, že ta uzavřela partnerství s Asus ROG. Účel je vcelku zřejmý.
K oblíbeným
reklama
Asus ROG (Republic of Gamers) tvoří čistě herní hardware včetně herní výbavy, čili pokud má jít o partnerství s IKEA, je dopředu jasné, že za tím bude výroba nábytku pro hráče. Otázka je, co má takový nábytek poskytnout a jak se bude lišit od toho "normálního". 
 
 
Asus prozradil, že v jeho divizi ROG bude vznikat design pro nové kusy nábytku prodávané v obchodech IKEA, přičemž cílem bude nabídnout jej ve velkých počtech za příznivou cenu, což se ostatně od švédské nábytkářské firmy očekává. V rámci první vlny se očekává, že se na trhu objeví cca 30 produktů s designem od ROG, a to někdy v průběhu února v příštím roce.
 
 
Nicméně to bude platit zatím pouze pro Čínu, přičemž do obchodů IKEA po celém světě se tento nábytek dostane až v říjnu, čili za více než rok. Zatím se ale nedozvíme, jak by daný nábytek mohl vypadat. Logicky půjde asi především o stoly a židle, přičemž snímky ze setkání zástupců ROG a IKEA jsou jich plné, avšak nevypadá to, že by něco z toho už patřilo mezi chystané produkty. 
 
Nábytek "ROG IKEA" by měl být dle dostupných informací zároveň funkční z hlediska potřeb hráčů, a přitom decentní, aby zapadl do běžné domácnosti, takže asi nelze čekat (pouze) černé stoly s červenými logy ROG a RGB LED podsvícením. Lidé z ROG sami mluví o tom, že chtějí vytvořit dokonalé místo pro hraní, které je komfortní i funkční a umožní se plně ponořit do hry. O líbivém vzhledu tak nepadlo ani slovo.
 
Asus také prozradil, že už proběhla řada virtuálních jednání mezi lidmi z IKEA Product Development Centre (Šanghaj) a  Asus Design Centre (Tchaj-pej a Šanghaj), na nichž se probíraly nové nápady na design, vývoj produktů, testování, experimentování a modifikace. 
 
Uvidíme tak, zda nám Asus či IKEA v únoru alespoň ukáže, co se to dostalo na Čínský trh.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář