www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ROG a IKEA: partnerství pro výrobu herního nábytku

Asus ROG a IKEA: partnerství pro výrobu herního nábytku
, , aktualita
O společnosti IKEA na našich stránkách píšeme z pochopitelných důvodů skutečně jen minimálně, ale dnes je vhodná příležitost vzhledem k tomu, že ta uzavřela partnerství s Asus ROG. Účel je vcelku zřejmý.
K oblíbeným
reklama
Asus ROG (Republic of Gamers) tvoří čistě herní hardware včetně herní výbavy, čili pokud má jít o partnerství s IKEA, je dopředu jasné, že za tím bude výroba nábytku pro hráče. Otázka je, co má takový nábytek poskytnout a jak se bude lišit od toho "normálního". 
 
 
Asus prozradil, že v jeho divizi ROG bude vznikat design pro nové kusy nábytku prodávané v obchodech IKEA, přičemž cílem bude nabídnout jej ve velkých počtech za příznivou cenu, což se ostatně od švédské nábytkářské firmy očekává. V rámci první vlny se očekává, že se na trhu objeví cca 30 produktů s designem od ROG, a to někdy v průběhu února v příštím roce.
 
 
Nicméně to bude platit zatím pouze pro Čínu, přičemž do obchodů IKEA po celém světě se tento nábytek dostane až v říjnu, čili za více než rok. Zatím se ale nedozvíme, jak by daný nábytek mohl vypadat. Logicky půjde asi především o stoly a židle, přičemž snímky ze setkání zástupců ROG a IKEA jsou jich plné, avšak nevypadá to, že by něco z toho už patřilo mezi chystané produkty. 
 
Nábytek "ROG IKEA" by měl být dle dostupných informací zároveň funkční z hlediska potřeb hráčů, a přitom decentní, aby zapadl do běžné domácnosti, takže asi nelze čekat (pouze) černé stoly s červenými logy ROG a RGB LED podsvícením. Lidé z ROG sami mluví o tom, že chtějí vytvořit dokonalé místo pro hraní, které je komfortní i funkční a umožní se plně ponořit do hry. O líbivém vzhledu tak nepadlo ani slovo.
 
Asus také prozradil, že už proběhla řada virtuálních jednání mezi lidmi z IKEA Product Development Centre (Šanghaj) a  Asus Design Centre (Tchaj-pej a Šanghaj), na nichž se probíraly nové nápady na design, vývoj produktů, testování, experimentování a modifikace. 
 
Uvidíme tak, zda nám Asus či IKEA v únoru alespoň ukáže, co se to dostalo na Čínský trh.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců
Akvizici firmy Arm Ltd. NVIDIÍ ještě zdaleka nelze považovat za dokonanou a vypadá to, že NVIDIA se bude muset zavázat k řadě věcí, aby její záměr prošel skrz regulační orgány. To ostatně platí i pro SoftBank. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek