Asus si připravil novou základní desku s PCI Express 3.0

Asus si připravil novou základní desku s PCI Express 3.0
, , aktualita
Společnost Asus ohlásila příchod nové základní desky Maximus IV GENE-Z/GEN3, která bude vybavena rozhraním PCI Express 3.0. Jedná se o model formátu Micro-ATX, který patří do rodiny ROG (Republic of Gamers) a určen je pro procesory Intel...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus ohlásila příchod nové základní desky Maximus IV GENE-Z/GEN3, která bude vybavena rozhraním PCI Express 3.0. Jedná se o model formátu Micro-ATX, který patří do rodiny ROG (Republic of Gamers) a určen je pro procesory Intel do socketu LGA 1155. To včetně budoucích procesorů Ivy Bridge.

Nová základní deska Maximus IV GENE-Z/GEN3 přichází vybavena čipovou sadou Intel Z68, dvěma sloty PCI Express 3.0 x16 s podporou SLI, CrossFireX a Virtu, dále má čtyři sloty pro paměti DDR3-2200 a také dva porty SATA 6 Gbps, čtyři SATA 3 Gbps, dva eSASTA, čtyři USB 3.0 (z toho dva na zadním I/O panelu), gigabitový Ethernet, zabudované audio X-Fi a UEFI BIOS.

Krom toho se dočkáme technologií spojených s rodinou ROG, jako je ROG Connect, iROG, apod. Cena této novinky nebyla zatím oznámena.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková