Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus upřesnil očekávaný netbook Lamborghini VX6S

28.12.2011, Štepán Veselý, aktualita
Asus upřesnil očekávaný netbook Lamborghini VX6S
Asus předvedl v průběhu tohoto roku netbook Lamborghini VX6S již na několika různých veletrzích, nicméně nyní byl oficiálně představen a v dohledné době by se měl dostat do prodeje. K této příležitosti Asus nové upřesňující údaje, které...
Asus předvedl v průběhu tohoto roku netbook Lamborghini VX6S již na několika různých veletrzích, nicméně nyní byl oficiálně představen a v dohledné době by se měl dostat do prodeje. K této příležitosti Asus nové upřesňující údaje, které se zaměřují především na podobnosti mezi tímto počítačem a automobilem Lamborghini LP700-4 Aventador, na jehož designu je založen.

Vzhledově je netbook Asus Lamborghini VX6S velmi podobný staršímu modelu VX6, avšak zinovovány byly jeho komponenty. Mezi jednu z novinek patří nově použitý procesor Atom „Cedarview“ z platformy Cedar Trail. Jedná se o Atom D2700 používající dvě jádra s podporou pro Hyper Threading, přičemž každé funguje na 2,13 GHz.
Na rozdíl od staršího modelu je zde použito grafické řešení od AMD a totiž Radeon HD 6470M se 160 shadery na 700 MHz. Dále jsou zde 2 GB DDR3 paměti (volitelně až 4 GB), 500GB pevný disk, čip Bluetooth, Wi-Fi 802.11b/g/n, čtečka paměťových karet a integrovaná webkamera. Nechybí šestičlánková baterie s kapacitou 58 Wh a 12,1palcový displej s podsvícením LED a rozlišením 1366 x 768 pixelů.

Za účelem co nejlepší kvality zvuku je přítomen zvukový systém od společnosti Bang & Olufsen ICEpower. Asus nicméně neoznámil, kdy ani za jakou cenu se netbook Lamborghini VX6S začne prodávat.

Zdroj: Softpedia.com