www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus upřesnil očekávaný netbook Lamborghini VX6S

Asus upřesnil očekávaný netbook Lamborghini VX6S
, , aktualita
Asus předvedl v průběhu tohoto roku netbook Lamborghini VX6S již na několika různých veletrzích, nicméně nyní byl oficiálně představen a v dohledné době by se měl dostat do prodeje. K této příležitosti Asus nové upřesňující údaje, které...
K oblíbeným
reklama
Asus předvedl v průběhu tohoto roku netbook Lamborghini VX6S již na několika různých veletrzích, nicméně nyní byl oficiálně představen a v dohledné době by se měl dostat do prodeje. K této příležitosti Asus nové upřesňující údaje, které se zaměřují především na podobnosti mezi tímto počítačem a automobilem Lamborghini LP700-4 Aventador, na jehož designu je založen.

Vzhledově je netbook Asus Lamborghini VX6S velmi podobný staršímu modelu VX6, avšak zinovovány byly jeho komponenty. Mezi jednu z novinek patří nově použitý procesor Atom „Cedarview“ z platformy Cedar Trail. Jedná se o Atom D2700 používající dvě jádra s podporou pro Hyper Threading, přičemž každé funguje na 2,13 GHz.
Na rozdíl od staršího modelu je zde použito grafické řešení od AMD a totiž Radeon HD 6470M se 160 shadery na 700 MHz. Dále jsou zde 2 GB DDR3 paměti (volitelně až 4 GB), 500GB pevný disk, čip Bluetooth, Wi-Fi 802.11b/g/n, čtečka paměťových karet a integrovaná webkamera. Nechybí šestičlánková baterie s kapacitou 58 Wh a 12,1palcový displej s podsvícením LED a rozlišením 1366 x 768 pixelů.

Za účelem co nejlepší kvality zvuku je přítomen zvukový systém od společnosti Bang & Olufsen ICEpower. Asus nicméně neoznámil, kdy ani za jakou cenu se netbook Lamborghini VX6S začne prodávat.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků
Na světlo světa se už dostala řada různých druhů umělé inteligence, v jejichž případě jeden neví, zda by měl tvůrcům děkovat, anebo se začít obávat o svou práci. Nyní to mohou řešit 3D grafici. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší? AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší?
Včera jsme se krátce podívali na dvě novinky, které mají nabídnout nové ovladače Adrenalin od společnosti AMD. Jednak to je Integer Scaling, díky němuž AMD dorovná nabídku konkurence, ale pak i Radeon Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC
Server VideoCardz nedávno vypustil do světa zprávu, že brzy v příštím roce máme ještě očekávat nástup grafických karet Radeon RX 5600 a přinejmenším verze XT. Ta by měla zaplnit místo mezi RX 5500 a 5700. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Horse Ridge: SoC řídící qubity ve kvantových počítačích Intel Horse Ridge: SoC řídící qubity ve kvantových počítačích
Intel ukázal SoC s označením Horse Ridge, které by nás sice mohlo zmást a navést do produktového portfolia společnosti AMD, ale jeho volba má svou logiku. Sloužit bude pro účely řízení qubitů kvantových počítačů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář