www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus upřesnil očekávaný netbook Lamborghini VX6S

Asus upřesnil očekávaný netbook Lamborghini VX6S
, , aktualita
Asus předvedl v průběhu tohoto roku netbook Lamborghini VX6S již na několika různých veletrzích, nicméně nyní byl oficiálně představen a v dohledné době by se měl dostat do prodeje. K této příležitosti Asus nové upřesňující údaje, které...
K oblíbeným
reklama
Asus předvedl v průběhu tohoto roku netbook Lamborghini VX6S již na několika různých veletrzích, nicméně nyní byl oficiálně představen a v dohledné době by se měl dostat do prodeje. K této příležitosti Asus nové upřesňující údaje, které se zaměřují především na podobnosti mezi tímto počítačem a automobilem Lamborghini LP700-4 Aventador, na jehož designu je založen.

Vzhledově je netbook Asus Lamborghini VX6S velmi podobný staršímu modelu VX6, avšak zinovovány byly jeho komponenty. Mezi jednu z novinek patří nově použitý procesor Atom „Cedarview“ z platformy Cedar Trail. Jedná se o Atom D2700 používající dvě jádra s podporou pro Hyper Threading, přičemž každé funguje na 2,13 GHz.
Na rozdíl od staršího modelu je zde použito grafické řešení od AMD a totiž Radeon HD 6470M se 160 shadery na 700 MHz. Dále jsou zde 2 GB DDR3 paměti (volitelně až 4 GB), 500GB pevný disk, čip Bluetooth, Wi-Fi 802.11b/g/n, čtečka paměťových karet a integrovaná webkamera. Nechybí šestičlánková baterie s kapacitou 58 Wh a 12,1palcový displej s podsvícením LED a rozlišením 1366 x 768 pixelů.

Za účelem co nejlepší kvality zvuku je přítomen zvukový systém od společnosti Bang & Olufsen ICEpower. Asus nicméně neoznámil, kdy ani za jakou cenu se netbook Lamborghini VX6S začne prodávat.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD
Téma reálné výdrže SSD je věčné a neustále probírané. Věnovat se mu bude také nová funkce pro Windows 10, která by nás měla upozornit na to, že našemu SSD zvoní hrana a opravdu bude vhodné si zajistit záchranu dat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc
O zdolání Měsíce se už pokoušely sondy z různých zemí, nyní se zapojují Spojené arabské emiráty a plánují vyslat k přirozené družici Země svůj přistávací modul. Lander by se měl k Měsíci vypravit v roce 2024. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Výrobci disků dle Trendfocus zrychlují vývoj, 24TB disky mají přijít do dvou let Výrobci disků dle Trendfocus zrychlují vývoj, 24TB disky mají přijít do dvou let
Poptávka po vysokokapacitních pevných discích je vysoká a jejich výrobci se dle toho budou snažit dostat na trh nové technologie co nejdříve, aby měli mít co nabídnout ve světě, v němž už na řadě trhu převzaly vládu elektronické paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Cooler Master MM720: pouze 49gramová odlehčená myš Cooler Master MM720: pouze 49gramová odlehčená myš
Letos se objevil u výrobců počítačových myší nový trend, který sice (zatím) nelze považovat za celoplošný, ale i tak je už dost rozšířený. Jde o odlehčování myší, a to především pomocí otvorů v jejich plášti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ARM Cortex-A78AE: nové CPU pro autonomní aplikace, např. auta ARM Cortex-A78AE: nové CPU pro autonomní aplikace, např. auta
Autonomní auta potřebují výkonný hardware pro své fungování. Společnost ARM pro ně (a jiné autonomní aplikace) představila nové CPU Cortex-A78AE, které je speciálně upraveno pro zpracování potřebných dat včetně obrazu z kamer.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala