www.svethardware.cz
>
>
>
>

AT Computers zařazuje do nabídky novou 22" iiyamu

AT Computers zařazuje do nabídky novou 22" iiyamu
, , aktualita
Společnost iiyama začíná prostřednictvím distributora AT Computers na český trh dodávat nový monitor B2280HS-W1, který je vybaven 22" obrazovkou s rozlišením Full HD a podsvícením pomocí LED. Jedná se o model založený na technologii TN,...
K oblíbeným
reklama
Společnost iiyama začíná prostřednictvím distributora AT Computers na český trh dodávat nový monitor B2280HS-W1, který je vybaven 22" obrazovkou s rozlišením Full HD a podsvícením pomocí LED. Jedná se o model založený na technologii TN, takže můžeme očekávat relativně příznivou cenu, ale zase špatné podání barev při pohledu z úhlu. Pozorovací úhly jsou mimochodem 160 ° v obou směrech.

Dále nám tento model nabídne celkem běžné vlastnosti jako dynamický kontrast 5 milionů ku 1, odezvu 5 ms a jas 250 nit. Vybaven je ale také dvěma reproduktory, výškově stavitelným stojanem s natáčením, naklápěním i funkcí pivot a splňuje normy Energy Star a TCO.


Technické parametry:
 • Typ LCD panelu: TN
 • Nativní rozlišení: 1920 x 1080 bodů
 • Úhlopříčka: 22"
 • Formát obrazu: 16:9
 • Doba odezvy: 5 ms
 • Jas: 250 nit
 • Kontrast: 5 000 000:1
 • Pozorovací úhly: horizontální/vertikální : 160°/160°
 • Vstupy: HDMI, D-SUB, DVI-D
 • Reproduktory: 2x 1 W (stereo repro)
 • Hmotnost: 5,1 kg
 • PIVOT: ano
 • Cena: 3828 Kč bez DPH

Zdroj: TZ AT Computers
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů