Avengers od Square Enix budou představeni příští týden

Avengers od Square Enix budou představeni příští týden
, , aktualita
Nyní už je opravdu na čase, aby Square Enix blíže představili svůj očekávaný hit, a sice The Avengers. Závěrečný Endgame už sice zmizel z nabídky kin, ale na letošním E3 to bude ještě žhavé téma.
K oblíbeným
reklama
Square Enix představili hru The Avengers už před několika lety a ví se, že na ní pracují lidé z Crystal Dynamics, kteří mají za sebou sérii Tomb Raider nebo Legacy of Kain. Nic dalšího ale dosud nebylo oficiálně sděleno, ale to se brzy změní, protože dle samotné společnosti Square Enix bude hra prezentována příští týden na E3. Vypadá to tak, že letošní ročník této herní akce bude z herního i hardwarového hlediska mimořádně zajímavý. 
 
 
Původně to mělo být ze strany vývojářů překvapení, ale to bylo vyslepičeno na oficiálních stránkách E3 s programem, kde byly zveřejněny detaily o chystané prezentaci. Dozvíme se díky tomu i to, že The Avengers bude "epická akční adventura, která bude kombinovat hru pro jednoho hráče s kooperativním režimem". Dle dalšího popisu budeme moci tvořit skupiny po čtyřech, vylepšovat schopnosti svých hrdinů a vůbec si je sami vyvíjet žádaným směrem. 
 
Square Enix se tak už pochopitelně rozhodli, že nebudou nic zapírat a rovnou sami slíbili diskusi z klíčovými vývojáři z Crystal Dynamics. Tu bude moderovat Andrea Rene, která moderovala rovněž diskusi o Anthem na E3 2018. 
 
Dozvíme se ještě, že v The Avengers budou zasazeni v neustále se rozšiřujícím světě, kde budeme moci hrát sami nebo v kooperaci s přáteli, ale to už se zčásti opakujeme. Lze si tak představit moderní hru, kterou se vývojáři budou snažit udržet neustále při životě přidáváním nových událostí, map, kampaní, předmětů, postav, atd. Doufejme jen, že pro hráče to bude znamenat i něco mnohem zábavnějšího, než je grinding.  
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře