Avengers od Square Enix budou představeni příští týden

Avengers od Square Enix budou představeni příští týden
, , aktualita
Nyní už je opravdu na čase, aby Square Enix blíže představili svůj očekávaný hit, a sice The Avengers. Závěrečný Endgame už sice zmizel z nabídky kin, ale na letošním E3 to bude ještě žhavé téma.
K oblíbeným
reklama
Square Enix představili hru The Avengers už před několika lety a ví se, že na ní pracují lidé z Crystal Dynamics, kteří mají za sebou sérii Tomb Raider nebo Legacy of Kain. Nic dalšího ale dosud nebylo oficiálně sděleno, ale to se brzy změní, protože dle samotné společnosti Square Enix bude hra prezentována příští týden na E3. Vypadá to tak, že letošní ročník této herní akce bude z herního i hardwarového hlediska mimořádně zajímavý. 
 
 
Původně to mělo být ze strany vývojářů překvapení, ale to bylo vyslepičeno na oficiálních stránkách E3 s programem, kde byly zveřejněny detaily o chystané prezentaci. Dozvíme se díky tomu i to, že The Avengers bude "epická akční adventura, která bude kombinovat hru pro jednoho hráče s kooperativním režimem". Dle dalšího popisu budeme moci tvořit skupiny po čtyřech, vylepšovat schopnosti svých hrdinů a vůbec si je sami vyvíjet žádaným směrem. 
 
Square Enix se tak už pochopitelně rozhodli, že nebudou nic zapírat a rovnou sami slíbili diskusi z klíčovými vývojáři z Crystal Dynamics. Tu bude moderovat Andrea Rene, která moderovala rovněž diskusi o Anthem na E3 2018. 
 
Dozvíme se ještě, že v The Avengers budou zasazeni v neustále se rozšiřujícím světě, kde budeme moci hrát sami nebo v kooperaci s přáteli, ale to už se zčásti opakujeme. Lze si tak představit moderní hru, kterou se vývojáři budou snažit udržet neustále při životě přidáváním nových událostí, map, kampaní, předmětů, postav, atd. Doufejme jen, že pro hráče to bude znamenat i něco mnohem zábavnějšího, než je grinding.  
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rocket Lake se ukázaly i s 8 jádry a 12 vlákny, bude Comet Lake-S Refresh Rocket Lake se ukázaly i s 8 jádry a 12 vlákny, bude Comet Lake-S Refresh
Server VideoCardz zveřejnil jednak část roadmapy Intelu, která se týká desktopových procesorů a pak je tu i platformový diagram procesorů Rocket Lake-S. Dozvídáme se o čipsetech 500 Series i o Comet Lake-S Refresh. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell oznámil nové monitory UltraSharp a desktopy XPS s Comet Lake Dell oznámil nové monitory UltraSharp a desktopy XPS s Comet Lake
Dell dnes představil novou generaci stolních počítačů XPS vybavenou aktuálními procesory Intel Core v menším balení. Řada monitorů UltraSharp se potom rozrostla o několik novinek pro domácí zábavu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
WD navyšuje kapacity: podnikové HDD s 16, 18 i 20 TB WD navyšuje kapacity: podnikové HDD s 16, 18 i 20 TB
Společnost WD znatelně rozšířila nabídku svých podnikových pevných disků o vysoké kapacity. Do řady disků WD Gold poputují verze s 16 TB a 18 TB. Řada Ultrastar přinese dokonce dříve jen těžko představitelných 20 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
NVIDIA nabízí Death Stranding zdarma k GeForce RTX NVIDIA nabízí Death Stranding zdarma k GeForce RTX
Společnost AMD si pro nás připravila Assassin’s Creed Valhalla k moderním procesorům Ryzen 7 a 9, zatímco NVIDIA dokázala svou chystanou akci lépe utajit a neočekávaně přichází s Death Stranding ke všem GeForce RTX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft brání v prodeji verzí her pro Xbox Series X v podobě DLC Microsoft brání v prodeji verzí her pro Xbox Series X v podobě DLC
Herní nakladatelé si dle VideoGamesChronicle chtějí v některých případech přilepšit tím, že by zákazníky nutili kupovat si již jednou zaplacené hry v podobě DLC, a to v případě, že by je chtěli hrát na nové konzoli Xbox Series X. To se nelíbí Microsoftu.
Včera, aktualita, Jan Vítek