Avengers od Square Enix budou představeni příští týden

Avengers od Square Enix budou představeni příští týden
, , aktualita
Nyní už je opravdu na čase, aby Square Enix blíže představili svůj očekávaný hit, a sice The Avengers. Závěrečný Endgame už sice zmizel z nabídky kin, ale na letošním E3 to bude ještě žhavé téma.
K oblíbeným
reklama
Square Enix představili hru The Avengers už před několika lety a ví se, že na ní pracují lidé z Crystal Dynamics, kteří mají za sebou sérii Tomb Raider nebo Legacy of Kain. Nic dalšího ale dosud nebylo oficiálně sděleno, ale to se brzy změní, protože dle samotné společnosti Square Enix bude hra prezentována příští týden na E3. Vypadá to tak, že letošní ročník této herní akce bude z herního i hardwarového hlediska mimořádně zajímavý. 
 
 
Původně to mělo být ze strany vývojářů překvapení, ale to bylo vyslepičeno na oficiálních stránkách E3 s programem, kde byly zveřejněny detaily o chystané prezentaci. Dozvíme se díky tomu i to, že The Avengers bude "epická akční adventura, která bude kombinovat hru pro jednoho hráče s kooperativním režimem". Dle dalšího popisu budeme moci tvořit skupiny po čtyřech, vylepšovat schopnosti svých hrdinů a vůbec si je sami vyvíjet žádaným směrem. 
 
Square Enix se tak už pochopitelně rozhodli, že nebudou nic zapírat a rovnou sami slíbili diskusi z klíčovými vývojáři z Crystal Dynamics. Tu bude moderovat Andrea Rene, která moderovala rovněž diskusi o Anthem na E3 2018. 
 
Dozvíme se ještě, že v The Avengers budou zasazeni v neustále se rozšiřujícím světě, kde budeme moci hrát sami nebo v kooperaci s přáteli, ale to už se zčásti opakujeme. Lze si tak představit moderní hru, kterou se vývojáři budou snažit udržet neustále při životě přidáváním nových událostí, map, kampaní, předmětů, postav, atd. Doufejme jen, že pro hráče to bude znamenat i něco mnohem zábavnějšího, než je grinding.  
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář