www.svethardware.cz
>
>
>

Baldur's Gate 3 bude odhalena příští týden na PAX East

Baldur's Gate 3 bude odhalena příští týden na PAX East
, , aktualita
Studio Larian se loni postaralo o řádný rozruch oznámením, že na svá bedra vzalo pokračování série Baldur's Gate, která pro příznivce cRPG znamená to samé, co Half-Life ve světě FPS. Příští týden se už dozvíme mnohem víc.
K oblíbeným
reklama
Vývoj Baldur’s Gate 3 byl ohlášen už loni v červnu a vzhledem k tomu, že šlo o jeden z prvních titulů pro platformu Google Stadia, mluvilo se o tom, že by tato hra snad mohla dorazit velice brzy. Ale jak se rychle ukázalo, z něčím takovým nešlo počítat, i když tato hra už dávno dostala svou stránku na platformě Steam.
 
 
Studio Larian nám pak slíbilo, že brzy dodá podrobnější informace o tom, co můžeme očekávat, ale až dosud zůstalo jen u slibů. Příští týden na PAX East se ale konečně dočkáme a můžeme se těšit na to, že na show pro 1000 lidí streamovanou přes Internet (YouTube) se Baldur's Gate 3 ukáže v plné parádě, což znamená, že Swen Vincke (Creative Director) ji bude hrát přímo na jevišti. 
 
Dozvíme se také více o příběhu, který se bude totiž kolem rasy Mind Flayerů, dále o herních mechanikách, které zase budou založeny na 5. edici pravidel Dungeons and Dragons a odpovídat se bude i dotazy z publika. Larian si také chystá prezentaci v hale na PAX East, kde bude mít celý stánek věnovaný hře Baldur's Gate 3 a tam si ji vybraní zájemci budou moci sami vyzkoušet. 
 
 
Baldur’s Gate 3 byla ohlášena na E3 v minulém roce a od té doby se tým vývojářů rozrostl na 350 lidí (včetně outsourcingu). Tvůrci slibují přes 100 hodin herního času či obsahu a opět jednou bude na naší skupině dobrodruhů záviset osud celého Faerûnu. Informace také naznačují, že hlavní postava se bude potýkat se svým vlastním ďáblem, který ji bude sžírat zevnitř, což by se zvláště i po sérii Divinity Original Sin už dalo považovat za klišé i v rámci studia Larian. Ale uvidíme. 
 
Prezentace začne 27. února v 15:30 ET, takže u nás ve 21:30. 
 
 
Zdroj: Larian


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží? Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží?
Ve vnějších částech Sluneční soustavy obíhá pěkná řádka větších objektů, přičemž tím máme na mysli oblast za oběžnou dráhou Neptunu - poslední planety soustavy. Dalších 139 planetek bylo přitom nově objeveno díky Dark Energy Survey. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory
Intel se rozhodl aktualizovat svůj ISA Extensions manuál, který je určen především programátorům k tomu, aby věděli, na co se mohou připravovat. Dozví se tak o tom, které instrukce budou podporovány teprve chystanými procesorovými řadami. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19 D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19
Kanadská společnost D-Wave Systems se rozhodla, že své kvantové počítače dá k dispozici pro výzkum nemoci Covid-19 a hledání léku. To představuje možnost využití jejich výkonu prostřednictvím služby Leap 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6 Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6
Už nyní můžeme navázat na dnešní zprávu, dle níž jsme mohli čekat nástup karet GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6, přičemž nemluvíme o verzích Super. Jako první se přihlásila společnost Gigabyte, která nabízí dva modely. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem
Navzdory pandemii se dále pracuje na roveru Perseverance, který by měl startovat letos v létě. Nyní už má NASA za sebou poslední testy, jimiž měla projít malá Mars Helicopter, kterou si rover poveze s sebou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře