www.svethardware.cz
>
>
>

BenQ PV3200PT: 32" profi LCD pro REC.709

BenQ PV3200PT: 32" profi LCD pro REC.709
, , aktualita
BenQ se pochlubil novým 32palcovým monitorem PV3200PT, který nabídne rozlišení Ultra HD a také kvalitní zobrazení barev. Určený je především pro editaci videa ve vysokém rozlišení, a zaměřuje se tak na profesionály.

K oblíbeným
reklama
Profesionální Ultra HD (3840 x 2160) monitor BenQ PV3200PT slibuje především hodnotu Delta E <2, 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a také kompatibilitu se standardem REC.709 pro mastering video materialu do HDTV. Hlavní částí výbavy je 32" LCD panel typu IPS s 10bitovým zpracováním barev. Ten slibuje také široké pozorovací úhly.

Pro kalibraci barevného podání tu poslouží software Palette Master Element a pak můžeme využít 14bitovou 3D LUT (Look Up Table). Dle tiskové zprávy je také displej rozdělen na "stovky oblastí pro zajištění rovnoměrného podsvícení", což ukazuje na přímé a ne okrajové podsvícení pomocí LED.

Monitor je dále vybaven flexibilním stojanem, který umožní jeho otáčení, naklápění v rozsahu -5 až 20 ° a také nastavení výšky v rozmezí 15 cm. Nechybí ani funkce pivot, čili otočení displeje o 90°, přičemž v takovém případě monitor automaticky rozpozná svou polohu a obraz se automaticky přepne do správné orientace. BenQ dále uvádí informace o spotřebě, která má i v plném "zatížení" činit méně než 44 W. Pro připojení můžeme využít rozhraní HDMI 1.4 (tady už by byl čas na HDMI 2.0), dále DisplayPort 1.2 a také miniDisplay Port 1.2. Vedle toho tu je také hub s USB 3.0 a vestavěná čtečka karet SD, SDHC a SDXC.

BenQ PV3200PT již má být k dispozici za doporučenou koncovou cenu 37.990 Kč s DPH (1399 eur).

Zdroj: TZ BenQ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře