www.svethardware.cz
>
>
>
>

Bezdrátová myš Genius bez dobíjecích baterií

Bezdrátová myš Genius bez dobíjecích baterií
, , aktualita
Společnost Genius si připravila novou bezdrátovou myš DX-ECO, která nebude napájena pomocí dobíjecích baterií, ale pomocí kondenzátoru. Ten se nabije za cca tři minuty, po čemž dokáže myš napájet po dobu 4 hodin a to můžeme dle výrobce zopakovat...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius si připravila novou bezdrátovou myš DX-ECO, která nebude napájena pomocí dobíjecích baterií, ale pomocí kondenzátoru. Ten se nabije za cca tři minuty, po čemž dokáže myš napájet po dobu 4 hodin a to můžeme dle výrobce zopakovat až stotisíckrát. Můžete se rozmyslet sami, zda bude lepší toto, nebo klasické bezdrátové myši s bateriemi, které dnes dokáží vydržet i dlouhé měsíce a možná roky na jednu sadu baterií.

Genius DX-ECO dále využívá optický senzor BlueEye s rozlišením až 1600 dpi, který má pracovat na celé řadě různých povrchů (prostě a jednoduše obdoba Microsoft BlueTrack). Připojení obstará klasická 2,4GHz rádiová technologie s dosahem až 10 metrů a miniaturní USB transmitter, který bude možné schovat do těla myši, abychom jej neztratili.

Myš také disponuje gumovými úchyty, protáčecím kolečkem pro rychlé prolétání dokumentů a sedmi tlačítky. Za pár dní již má být k dispozici za cenu kolem 45 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů