Biostar odhaluje základní desku TA990FXE

Biostar odhaluje základní desku TA990FXE
, , aktualita
Biostar se připravuje na zahájení prodeje procesorů AMD Bulldozer. Vyvinul totiž základní desku TA990FXE založenou na kombinaci čipů AMD 990FX/SB950. Je formátu ATX a zaměřena je především na hráče a nadšence do přetaktování. Tato deska...
K oblíbeným
reklama
Biostar se připravuje na zahájení prodeje procesorů AMD Bulldozer. Vyvinul totiž základní desku TA990FXE založenou na kombinaci čipů AMD 990FX/SB950. Je formátu ATX a zaměřena je především na hráče a nadšence do přetaktování.Tato deska podporuje procesory do patice AM3+ s maximálním TDP 140 W. Má čtyři paměťové sloty DDR3-2000, pět portů SATA 6,0 Gbps a tři sloty PCIe x 16 (je zde podpora pro CrossFireX). Je zde jeden konektor eSATA, gigabitový Ethernet a čtyři porty USB 3.0 z toho dva vzadu a dva připraveny pro vyvedení.

Biostar TA990FXE disponuje také 7.1 zvukovým čipem, portem FireWire a ladící LED. Nechybí technologie jako např. G.P.U pro snížení spotřeby energie při nízkém vytížení, Rapid Switch pro rychlý restart či software BIOS Flasher a BIOS Relife pro update nebo obnovu BIOSu z USB flash disku. Nakonec je zde technologie BIO-Remote 2 pro dálkové ovládání multimediálních domácích systémů prostřednictvím zařízení se systémem Android nebo iOS.

Cena ani dostupnost nebyla oznámena.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková