Tak nejspíš by ryze přírodní "great reset" byl pro lidstvo přínosnější, než Great Reset šílených sociálních inženýrů typu K. Schwab.
Odpovědět2 0
Stačilo by pár desítek let vynucovat užití gumy. A hned by bylo po potřebě velkého resetu. Takové 2 miliardy lidí by na této planetě mohly žít jako v ráji.
Odpovědět3 0
Možno v najbližšej dobe k tomu príde, ako sa to dialo bežné už viac krát.
Je to najlepší spôsob ako nezamorit rádioaktivitou zemeguľu, že by to robili mimozemšťania v minulosti ak zlihal ich experiment ?
Odpovědět0 0
Osobně bych to tipl spíš na výbuch Yellowstone (který už má solidní zpoždění) nebo Flegrejských polí (na které by to byl akorát tak přiměřený čas). Přičemž obojí poslední doboui vykazuje dost zvýšenou aktivitu. Lidstvo by nevymřelo, ale zradukovalo se na zlomek promile dnešního množství a veškerá "civilizace" by šla do pryč. Někiteré nejschopnější komunity by možná zachovaly něco jakodobu bronzovou, ale většinově bych spíš čekal kamennou.
Odpovědět1 1
No, tohle bych řekl, že je nesmysl. Těžko se vymaže dosavadní pokrok tak, že tu bude najednou doba bronzová či kamenná. Samozřejmě se může stát, že řada současného zařízení bude nedostupná, ale to nás nemůže poslat někam do pravěku. Takže spíš bych to viděl někam do 18., 19. stol. s vysokým potenciálem návratu do stol. 20.
Odpovědět1 0
Válka o to co zbude nás do doby kamenné vrátí.
Odpovědět0 0
Ale ten pokrok je v myslích lidí, to nevymažete. Proč by někdo oťukával kámen, aby si udělal oštěp, když předtím pracoval např. s počítačem, byť ten třeba nebude dostupný. Takový člověk přeci nebude vykonávat činnosti jak pračlověk, bude postupovat zcela odlišně.
Odpovědět1 0