www.svethardware.cz
>
>
>

Bluetooth headset Series 2 od Bose se dostává na trh

Bluetooth headset Series 2 od Bose se dostává na trh
, , aktualita
Na trh se dostává nový Bluetooth headset od Bose. Nese označení Series 2 a měl by nabídnout „bezkonkurenční“ zážitek při telefonování. Přenos zvuku by měl být díky inovativním technologiím velmi kvalitní. Headset od Bose bude disponovat...
K oblíbeným
reklama
Na trh se dostává nový Bluetooth headset od Bose. Nese označení Series 2 a měl by nabídnout „bezkonkurenční“ zážitek při telefonování. Přenos zvuku by měl být díky inovativním technologiím velmi kvalitní.Headset od Bose bude disponovat technologií TriPort. Adaptive Audio Adjustment se postará o automatické ztlumení nebo zesíleníí reproduktory v závislosti na okolním šumu. Duální mikrofon zlepší kvalitu a autencitu hovoru. Interní anténa dostala nový design a zajistí tedy lepší komunikaci s telefonem. Headset disponuje LED diodou indikující stav baterie nebo kvalitu spojení. Novinka má rozhraní Bluetooth 2.1 s podporou A2DP.

Bluetooth headset Series 2 se dodává s ochranným obalem, USB kabelem a nabíječkou. Špunt do uší je ve třech velikostech. Cena je stanovena na 149,95 USD.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková