reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

boboco

Registrace: 26.12.2005
Komentářů: 252, score 1.0
Účast v Expertiádách: 11 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 14.1.2013 s hodnocením +1:
Pěkná recenze, děkuji za ni. Podělím se jen o svou čerstvou zkušenost s panely Samsung. V roce 2006 jsem si koupil tedy za 14 000,­- korun Samsung 215TW s 8­-bit barvami a S­-PVA panelem. Na svou dobu vážně špička. Naběháno rozhodně nemá moc, používal se v průměru tak hodinu až dvě denně a minulý týden přestal fungovat. Respektive jakmile byl panel studený, podsvícení to nedávalo, chvíli blikalo až úplně zhaslo, teprve po pár minutách trápení, kdy se elektronika dostatečně zahřála podsvícení konečně naběhlo a panel pak fungoval až do dalšího vypnutí a vychladnutí. Kdyby to byl panel za pár korun, tak se asi neobtěžuju s opravou, ale protože nebyl zrovna levný a obraz má pořád špičkový, tak jsem ho rozdělal. Jaké překvapení, že výrobce na tišťáku se zdrojem použil nejlevnější čínské kondenzátory CapXon, které samozřejmě po těch šesti letech byly nafouknuté a kapacitu pochopitelně neměli prakticky žádnou. Vyměnil jsem je za Rubycony, které jsem odpájel z jedné základní desky, která se mi tu válela a voilá ­- monitor zase šlape jako nový. Chci tím jen říct, že i když si koupíte něco lepšího ­- připlatíte si za kvalitu, stejně Vám tam výrobce schová jedno nebo více ­"kurvítek­" aby vám to náhodou nevydrželo moc dlouho. Vnitřní provedení jinak po všech stránkách super, krásná čistá práce, prostě jen nechápu, kolik mohli ušetřit na těch pěti čínskejch kondíkách. Jedna čerstvá zkušenost, o kterou jsem se s vámi chtěl podělit :­-­). Nechci tím hanit Samsung, věřím, že podobně se chovají i ostatní výrobci, jen mě to trochu mrzí... Podobnou věc bych čekal u panelu za 3 000,­- ale ne zde :­-/
Komentář z 20.2.2008 s hodnocením +1:
Je téměř matematická jistota, že v diskuzi týkající se procesorů nebo grafik vždy objeví někdo, kdo haní jednu nebo druhou stranu. Žádný procesor není bez chyby, každý má určité množství chyb ať je to AMDčko nebo Intel... Srovnejte si výkon AMD vs. Intel; srovnete si cenu AMD vs. Intel a pak se rozhodujte. O ničem jiném to není.
Komentář z 22.7.2011 s hodnocením +1:
Díky moc za kladné ohlasy:­)
-­-­-
meeee: je samozřejmě myšlen High­-End společnosti AMD, ale vzhledem k tomu, že teď AMD používá nové značení procesorů, asi by bylo vhodné uvažovat o minulém času.
-­-­-
anonymed: Příště, při rozšíření o procesory Intelu, bude tento úvod ještě doupraven a společný pro obě společnosti. Druhý důvod byl ale ten, že jsem zkrátka po ruce zrovna neměl PC a S AMD :­)

Nejméně přínosné komentáře