Borderlands 3 se prodalo 5 milionů kopií za 5 dní

Borderlands 3 se prodalo 5 milionů kopií za 5 dní
, , aktualita
Ani všude možně probírané problémy s kvalitou hry Borderlands 3 nezastavily miliony zákazníků v tom, aby z ní udělaly titul, který měl v historii firmy 2K Games ten nejlepší start na trhu. Za pět dní si lidé pořídili pět milionů kopií. 
K oblíbeným
reklama
Dle ohlasů nebyla hra Borderlands 3 při svém nástupu ve stavu, s nímž by člověk vážící si svých peněz mohl být opravdu spokojen. Jde třeba už jen o slíbenou podporu DirectX 12, která prostě nefungovala, ale i o problémy s výkonem zakalené podivným přístupem firmy 2K Games k nezávislým recenzentům
 
 
Hra také je exkluzivně nabízena v obchodě Epic Games Store, samozřejmě jen v případě PC verze, což mohlo také odradit některé zákazníky. Nicméně s úvodními prodeji za prvních pět dní jsou vývojáři velice spokojeni, jak ostatně dali sami najevo svým děkovným sdělením. Randy Pitchford, CEO studia Gearbox, se také pochlubil, že počet lidí najednou hrajících Borderlands 3 už dosáhl i dvojnásobku v porovnání s Borderlands 2. 
 
Vedle toho tu máme i nějaké detaily, jako třeba to, že plných 70 procent z oněch pěti milionů kopií bylo prodáno v digitální podobě a že prodeje na Epic Games Store dalece překonaly očekávání firmy 2K Games. Ale to se tak trochu dalo čekat i vzhledem k silnému zájmu o hru během předprodeje.
 
A je to ostatně i dobrá zpráva pro firmu Epic, která jistě za exkluzivitu zaplatila nemalé peníze. Ostatně nedávno se ukázalo, kolik asi tak dal Epic za exkluzivitu v případě hry Control a dá se očekávat, že za Borderlands 3 to bylo nejspíše ještě výrazně více.  
 
 
My se můžeme podívat ještě na video (čas 55:30), kde se probírá, jaký bude pro Borderlands 3 připraven další obsah či programové události. Ke konči října to bude událost Bloody Harvest, která potrvá asi šest týdnů a hráči budou v ní mít šanci získat zajímavou výzbroj a další předměty, podívat se do nových lokací a bojovat proti novým nepřátelům. 
 
Od 22. října také bude k dispozici VR verze hry Borderlands 2. 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové extrémně rychlé paměti od společnosti Corsair, modely Vengeance LPX ve verzi DDR4-5000. Ty tak dosahují velmi vysoké frekvence 5000 MHz, vyžadují však vysoké napětí 1,5 V.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku? Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku?
Někteří analytici předpovídali, že trh s počítači PC nečeká dobré období a že jej bude ovlivňovat nedostatečná nabídka Intelu i obchodní válka USA s Činou a rostoucí cla. Ale jsou tu i pozitivní dopady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července
Společnost AMD oficiálně ray tracing na svých grafických kartách nepodporuje a ani nečekáme, že by se to mělo v případě dnes dostupných modelů měnit. Ovšem AMD se obecně na podporu ray tracingu připravuje, to je jisté.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty
Poměrně slušný pokrok by měly nabídnout procesory AMD založené na architektuře Zen 3, a tedy 7nm+ výrobním procesu firmy TSMC. Dle nezaručených informací máme očekávat asi o 200 MHz vyšší takty a 8% zvýšení IPC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Chystá Intel velkou cenovou ofenzívu proti AMD? Chystá Intel velkou cenovou ofenzívu proti AMD?
Intel by mohl brzy spustit to, co od něj řada lidí očekávala již podstatně dříve, a sice téměř celoplošné zlevňování svých procesorů kvůli nástupu konkurence. V tomto ohledu tu ovšem máme zatím jen fámy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek10 komentářů