Borderlands 3 se prodalo 5 milionů kopií za 5 dní

Borderlands 3 se prodalo 5 milionů kopií za 5 dní
, , aktualita
Ani všude možně probírané problémy s kvalitou hry Borderlands 3 nezastavily miliony zákazníků v tom, aby z ní udělaly titul, který měl v historii firmy 2K Games ten nejlepší start na trhu. Za pět dní si lidé pořídili pět milionů kopií. 
K oblíbeným
reklama
Dle ohlasů nebyla hra Borderlands 3 při svém nástupu ve stavu, s nímž by člověk vážící si svých peněz mohl být opravdu spokojen. Jde třeba už jen o slíbenou podporu DirectX 12, která prostě nefungovala, ale i o problémy s výkonem zakalené podivným přístupem firmy 2K Games k nezávislým recenzentům
 
 
Hra také je exkluzivně nabízena v obchodě Epic Games Store, samozřejmě jen v případě PC verze, což mohlo také odradit některé zákazníky. Nicméně s úvodními prodeji za prvních pět dní jsou vývojáři velice spokojeni, jak ostatně dali sami najevo svým děkovným sdělením. Randy Pitchford, CEO studia Gearbox, se také pochlubil, že počet lidí najednou hrajících Borderlands 3 už dosáhl i dvojnásobku v porovnání s Borderlands 2. 
 
Vedle toho tu máme i nějaké detaily, jako třeba to, že plných 70 procent z oněch pěti milionů kopií bylo prodáno v digitální podobě a že prodeje na Epic Games Store dalece překonaly očekávání firmy 2K Games. Ale to se tak trochu dalo čekat i vzhledem k silnému zájmu o hru během předprodeje.
 
A je to ostatně i dobrá zpráva pro firmu Epic, která jistě za exkluzivitu zaplatila nemalé peníze. Ostatně nedávno se ukázalo, kolik asi tak dal Epic za exkluzivitu v případě hry Control a dá se očekávat, že za Borderlands 3 to bylo nejspíše ještě výrazně více.  
 
 
My se můžeme podívat ještě na video (čas 55:30), kde se probírá, jaký bude pro Borderlands 3 připraven další obsah či programové události. Ke konči října to bude událost Bloody Harvest, která potrvá asi šest týdnů a hráči budou v ní mít šanci získat zajímavou výzbroj a další předměty, podívat se do nových lokací a bojovat proti novým nepřátelům. 
 
Od 22. října také bude k dispozici VR verze hry Borderlands 2. 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG
I když serverovému trhu drtivě vládne Intel, drápky začíná vytahovat i AMD a snaží se i společnost Ampere Computing. Její procesor eMAG si právě našel cestu do pracovních stanic od Avanteku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Včera, aktualita, Jan Vítek