www.svethardware.cz
>
>
>
>

Bose uvádí bezdrátová sluchátka Sport Open Earbuds, která si nedáváte do ucha

Bose uvádí bezdrátová sluchátka Sport Open Earbuds, která si nedáváte do ucha
, , aktualita
Společnost Bose představila nová bezdrátová sluchátka Sport Open Earbuds. Ta se soustředí na jednu zvláštní věc. Zatímco obvykle se výrobci soustředí na potlačení hluku, zde je tomu naopak kvůli okolí i povídání si s partnerem při sportu.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s bezdrátovými sluchátky se objevila novinka v podobě modelu Bose Sport Open Earpods. Ta jsou netradiční v několika pohledech. Už dle svého názvu slouží především ke sportování, nicméně zatímco mnohá sluchátka se dnes pyšní nejpokročilejšími technologiemi pro potlačování hluku, Bose na to šlo jinak. Naopak vytvořilo sluchátka tak, aby podávala kvalitní zvuk, ale současně neblokovala okolní zvuky, které mohou sportovce varovat před blížícím se nebezpečím. Mnoho lidí chce také poslouchat hudbu, ale současně si i popovídat se svým sparring partnerem.
 
Bose Sport Open Earpods
 
Toho dosahují zajímavým umístěním, kdy se sluchátko nedává do ušního kanálku, ale navěsí se na ucho a reproduktor je tak před uchem, ale nikoli v něm. Člověk tak pořád může slyšet nejen sluchátka, ale i okolní ruchy, přitom okolí by nemělo slyšet, co poslouchá. Jde o bezdrátová sluchátka, kde každé váží 14 gramů a jejichž akumulátor má vydržet na 8 hodin poslechu. Nabíjecí základna má zvládnout nabít akumulátor na 3 hodiny poslechu za zhruba 20 minut. Samozřejmostí je i odolná konstrukce (standard IPX4) a sluchátkům nemá vadit horko, pot ani déšť. Pro spojení je využita technologie Bluetooth 5.1. Cena byla stanovena na $199,95 a prodej bude zahájen v USA 20. ledna.
 
Bose Sport Open Earpods
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel údajně odmítá zprávu o dohodě s NVIDIÍ, která měla odříznout AMD Intel údajně odmítá zprávu o dohodě s NVIDIÍ, která měla odříznout AMD
Zpráva polského serveru PurePC o údajné dohodě mezi Intelem a NVIDIÍ, která by odřízla AMD od možnosti využívat jeho APU v noteboocích s výkonnými kartami GeForce, se pochopitelně ihned rozšířila. A přiměla také Intel k reakci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA už nebude ve specifikacích grafik rozlišovat Max-Q a Max-P NVIDIA už nebude ve specifikacích grafik rozlišovat Max-Q a Max-P
Společnost NVIDIA nedávno představila grafické karty RTX 3000 pro mobilní počítače a my se nyní dozvídáme, že s nimi přijde i jedna podstatná změna v označování jejich verzí. Půjde o to, že se už nebudou označovat konfigurace Max-Q a Max-P. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SemiAccurate: Intel chce vyrábět čiplety GPU Xe v Samsungu SemiAccurate: Intel chce vyrábět čiplety GPU Xe v Samsungu
Dle společnosti TrendForce aktuálně Intel jedná s firmou TSMC o možnostech svého outsourcingu výroby, zatímco Charlie Demerjian ze SemiAccurate zase mluví o využití kapacit firmy Samsung. To se ovšem nevylučuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Arduino připraví produkt založený na křemíku z Raspberry Pi Arduino připraví produkt založený na křemíku z Raspberry Pi
Na trh se dostal již malý a levný jednočipový počítač Raspberry Pi Pico, který u nás přijde jen na něco málo přes 100 Kč. Tento model připomíná svými možnostmi i provedením právě známé a oblíbené Arduino Nano. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Core i5-11400 v testech, jaký výkon dostaneme oproti Core i5-10400? Core i5-11400 v testech, jaký výkon dostaneme oproti Core i5-10400?
Po světě už kolují nové procesory Intel Rocket Lake-S a také se testují a my se můžeme dívat na výsledky těchto testů. Mnohé potenciální zákazníky bude jistě zajímat model Core i5-11400 coby levnější šestijádro. A co dostanou? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek