Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Canon představuje multifunkci imageRUNNER ADVANCE C2025i

18.7.2011, Jan Vítek, aktualita
Canon představuje multifunkci imageRUNNER ADVANCE C2025i
Společnost Canon Europe dnes oficiálně představila nový přírůstek do řady multifunkčních tiskáren pro firmy imageRUNNER ADVANCE. Jedná se o model C2025i, který slibuje vyšší výkon, lepší síťovou bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí....
Společnost Canon Europe dnes oficiálně představila nový přírůstek do řady multifunkčních tiskáren pro firmy imageRUNNER ADVANCE. Jedná se o model C2025i, který slibuje vyšší výkon, lepší síťovou bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí. Canon se také zmínil o úspěších této řady produktů. Od jejich uvedení na trh v roce 2009 bylo po celém světě prodáno na 100000 kusů a v prvním čtvrtletí tohoto roku firma zaznamenala zvýšení prodejů.Tiskne na formát A3 a dosahuje rychlosti kopírování až 25 szm (stránek za minutu) a rychlosti skenování až 44 szm, což tedy platí pro formát A4 a maximální rozlišení tisku je 1200 x 1200 dpi. Tiskárna nabízí funkce pro zabezpečený tisk, šifrování dat, digitální podpisy uživatele a zařízení, aby poskytla zabezpečení dat. Zahřívá se 38 sekund a její spotřeba v režimu spánku činí jen 1,5 W.

Připraven je tu také barevný 5,7" dotykový displej a zásobníky pro až 2000 listů papíru, které pojmou formáty A5R až SRA3. Dále tu je možnost vybavit všechny stroje C2000 aplikací MailBoxLite, která umožňuje uživatelům ukládat dokumenty do své osobní schránky na multifunkčním zařízení. To je vhodné pro pracovní skupiny, které sdílejí jednu tiskárnu, která není fyzicky umístěna v jejich blízkosti. MailBoxLite jim umožní si určit, kdy vyberou své dokumenty ze zařízení, což omezuje počet možných přístupů k zajištění vyšší bezpečnosti.

imageRUNNER ADVANCE C2025i je v prodeji od 1. července 2011. Specifikace najdete na stránkách firmy (viz zdroj).

Zdroj: TZ Canon