reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Canon uvádí rychlý přenosný skener pro USB

12.1.2012, Jan Vítek, aktualita
Canon uvádí rychlý přenosný skener pro USB
Společnost Canon Europe si připravila podobné zařízení, s jakým přišla nedávno i firma Epson. Jedná se o malý skener pro jednotlivé listy, který dostal označení imageFORMULA P-215 a dle informací výrobce má jít o nejrychlejší skener napájený...
Společnost Canon Europe si připravila podobné zařízení, s jakým přišla nedávno i firma Epson. Jedná se o malý skener pro jednotlivé listy, který dostal označení imageFORMULA P-215 a dle informací výrobce má jít o nejrychlejší skener napájený přes rozhraní USB. Určený je pro domácnosti a malé kanceláře, kde bude spolupracovat s počítači PC a Mac.

Canon imageFORMULA P-215 nabídne skenování v rozlišení až 600 dpi do cloudových aplikací GoogleDocs, Evernote či SharePoint, dokáže za jednu minutu oskenovat až 15 stran a obsahuje automatický podavač na 20 listů papíru. K dispozici jsou pro něj ISIS/TWAIN ovladače pro uživatele Windows a ovladač TWAIN pro uživatele Mac, speciální podavač pro skenování tlustých ID i embosovaných karet, software BizCard umožní lepší správu naskenovaných dokumentů a také můžeme digitalizovat přímo do různých formátů, jako jsou PDF, PDF/A, TIFF, JPEG a PowerPoint. PageManager (Mac) a PaperPort (PC).

Další možnosti skrývá nabízený SDK, který je k dispozici pro CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite. Skener bude k dispozici už od tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Canon


Zprávy Google - zde můžete nastavit sledování magazínu Svět hardware.
reklama
reklama