www.svethardware.cz
>
>
>
>

Canon uvedl multifunkční tiskárnu PIXMA TS7450 pro domácí kanceláře

Canon uvedl multifunkční tiskárnu PIXMA TS7450 pro domácí kanceláře
, , aktualita
Při dnešním velkém rozmachu domácích kanceláří v důsledku koronavirové pandemie je důležité mít širokou nabídku adekvátních tiskáren. Společnost Canon proto přichází s novým modelem PIXMA TS7450.
K oblíbeným
reklama
Zatímco velkým kancelářským tiskárnám se kvůli zavírání kanceláří a většímu zastoupení práce z domova moc nedaří, přesný opak platí pro menší domácí tiskárny. Ukazují to i finanční výsledky společnosti Canon, kde menší tiskárny prodejně významně vzrostly. Canon tak nyní uvádí novou multifunkci PIXMA TS7450 (černá verze nese název PIXMA TS7451). Využívá tiskovou technologii FINE s maximálním rozlišením 4800×1200 dpi. Rychlost tisku může dosahovat 13,0 ipm černobíle a 6,8 ipm barevně. Tiskárna se ale nezalekne ani fotek a snímky 10×15 cm vytiskne bezokrajově za 43 sekund. Potěší i oboustranný tisk.
 
Canon PIXMA TS7450
 
TS7450 využívá jen dvě inkoustové cartridge, ty barevné tak nejsou bohužel oddělené. V případě černých je to PG-560, u barevných pak CL-561 (3barevná). Základní verze mají výdrž na pouhých 180 stran, XL varianty pak na 400 stran u černé a 300 stran u barevné. Na velkoobjemový tisk to tedy není vhodný přístroj. Zadní podavač pojme 20 fotopapírů nebo 100 standardních, přední kazeta pak může pobrat dalších 100 listů. Podavač ADF, který je jednostranný, má kapacitu 35 listů. Maximem je formát A4.
 
Canon PIXMA TS7451
 
Poněvadž jde o multifunkci, najdeme zde i CIS skener s rozlišením 1200×2400 dpi s 16bitovým skenováním, ale tradičně 8bitovým výstupem. Funkce kopírky zvládne vyprodukovat první stranu za 20 sekund a pak dosahovat rychlosti 4,0 ipm. TS7450 je vybavena 1,44" (3,7cm) displejem OLED. Pokud jde o připojení, najdeme zde klasické USB-B i bezdrátové rozhraní Wi-Fi (802.11b/g/n). Podporuje PIXMA Cloud Link i připojení k dalším cloudovým službám jako Google Drive, Dropbox nebo Google Classroom.
 
Tiskárna má rozměry 403×364×206 mm a váží 8,2 kg. Při provozu vydává hluk 42,5 dB(A). Co se týče spotřeby, ve vypnutém stavu je 0,3 W, ve standby 0,9 až 1,7 W, při kopírování je pak 14 W. Zajímavostí je možno ovládání tiskárny hlasem díky podpoře digitálních asistentů Google Assistant a Amazon Alexa (nikoli však v češtině). Cena novinky byla stanovena na 2310 Kč s DPH.
 
Zdroj: TZ Canon, canon-europe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA v Evropě zdražuje své vlastní modely RTX 3000 NVIDIA v Evropě zdražuje své vlastní modely RTX 3000
NVIDIA se rozhodla zdražit své vlastní karty Founders Edition, což zatím platí dle dostupných informací jen v Evropské Unii, ovšem brzy by se měla "dočkat" rovněž Velká Británie. Jaký je důvod pro zdražení zrovna v této době? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel varuje před poškozením přetaktovaných neodemknutých procesorů Intel varuje před poškozením přetaktovaných neodemknutých procesorů
Intel zřejmě nerad vidí, jak se na moderních deskách díky nastavení základního taktu BCLK přetaktovávají i běžné procesory Alder Lake-S, které nepatří mezi modely K s odemknutým násobičem. Co k tomu říká?
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
MediaTek demonstroval Wi-Fi 7: 2,4× rychlejší než Wi-Fi 6 MediaTek demonstroval Wi-Fi 7: 2,4× rychlejší než Wi-Fi 6
MediaTek spolupracuje na vývoji nového standardu Wi-Fi 7, který má přinést násobně rychlejší datové přenosy. Nyní demonstroval první funkční připojení Wi-Fi 7 a hovoří se o 2,6krát vyšší rychlosti než u Wi-Fi 6.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Meta hledá cestu, jak přinést NFT do Instagramu i Facebooku Meta hledá cestu, jak přinést NFT do Instagramu i Facebooku
Společnost Meta je další, která plánuje integraci NFT do svých platforem. Nemělo by ale jít jen o zobrazování profilových obrázků, ale také o systém pro vytváření a prodej NFT, tedy celé tržiště s nimi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Twitter zavádí podporu NFT, mohou se stát profilovými obrázky Twitter zavádí podporu NFT, mohou se stát profilovými obrázky
Snad každým dnem se objeví firma, která ohlásí zavedení podpory NFT. Nyní je to Twitter, který umožní připojit nakoupená NFT a zobrazit je jako profilové obrázky. Na síti mají být NFT jasně vidět.
Včera, aktualita, Milan Šurkala