CD Projekt rozdá vývojářům bonusy bez ohledu na kritiku, jaká je?

CD Projekt rozdá vývojářům bonusy bez ohledu na kritiku, jaká je?
, , aktualita
Cyberpunk 2077 je na trhu už řadu dní, takže za tu dobu jsme se stačili s touto hrou dostatečně seznámit a ujasnit si, jaká vůbec je. Kritika je přitom velice polarizovaná, což je dnes v podstatě normální. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 není dokonalá hra, ačkoliv se tak leckomu může navenek jevit. Kritika má zcela jistě pravdu v tom, že by si tento titul zasloužil ještě dotvořit a dá se říci, že přinejmenším půl roku dalšího vývoje by mu rozhodně prospělo. Nejde přitom jen o chyby, které budou postupně opraveny v rámci záplat, jde například o kompletně chybějící AI v případě provozu na silnicích nebo až moc jednoduše se chovající NPC s pouze třemi režimy (nezájem/co chceš/pomoc, vražda). 
 
 
Kritika se také nemýlí v tom, že ačkoliv je Night City zprvu uchvacující místo, brzy zjistíme, že se v něm samotném nedá nic dělat. Nemůžeme si ani koupit hot-dog ve stánku, na vertikální pohyb můžeme téměř zapomenout (až na některé budovy), policie se také ještě nenaučila řídit, takže nás může stíhat leda pěšky, což tvůrci bohužel vyřešili prostým způsobem, a to náhlým teleportem policajta či drona do našich zad.
 
Dalo by se pokračovat, ale toto není herní recenze, takže můžeme jen dodat, že Cyberpunk 2077 je celkově skvělá hra, která by si však zasloužila dodělat řadu věcí. Právě z toho pramení i leckdy velice nesmiřitelná kritika, jež v posledních dnech přechází až v review bombing, čili se na metacritic objevuje mnoho desítkových i nulových hodnocení. 
 
Právě i proto se CD Projekt rozhodl, že všichni vývojáři Cyberpunku 2077 dostanou bonusy bez ohledu na to, jaká bude kritika této hry. Ta totiž obecně patří k podmínkám, na jejichž základě se bonusy vyplácí či nevyplácí a k nim pochopitelně patří ještě prodeje či jiné faktory. Firma však uznala, že v posledních týdnech či měsících nutila své zaměstnance pracovat přes čas včetně sobot a že si své bonusy zaslouží bez ohledu na kritiku. Ostatně ta by měla být relevantní spíše k odměnám vedení studia, ale do toho zase nemáme co mluvit my. 
 
Nás by zajímalo především vyjádření studia ohledně toho, jaká funkční vylepšení Cyberpunku 2077 připraví co nejdříve. S něčím takovým ale asi ještě nelze počítat, neboť se jednak blíží svátky a vývojáři si musí odpočinout a pak budou následovat přednější úkoly, jako je optimalizace pro starší konzole. Asi až pak se budeme moci bavit o pořádné AI pro pohyb NPC a aut v ulicích a podobně. 
 
Zdroj: TechSpot 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář