CDPR dává konzolistům naději na vracení peněz, musí ale počkat

CDPR dává konzolistům naději na vracení peněz, musí ale počkat
, , aktualita
Ve studiu CD Projekt Red evidentně panuje zmatek v přístupu k zákazníkům, kteří by rádi vrátili zakoupenou kopii Cyberpunku 2077 pro staré konzole Sony a Microsoft. Nyní tu je další vyjádření, které už zní o trošku lépe. 
K oblíbeným
reklama
Včera jsme si mohli přečíst vyjádření Michala Nowakowského z CDPR, který nespokojené zákazníky prostě jen odkázal na refundační mechanismy firem Sony a Microsoft, přičemž zvláště v případě Sony bylo zřejmé, že zákazníci asi moc nepochodí. Podmínky této firmy jsou totiž poměrně přísné, a to až tak, že uživatelé PlayStationu mohou závidět zákazníkům Steamu možnost vyzkoušet si zakoupenou hru na dvě hodiny a pak automaticky počítat s vrácením peněz v plné výši. Kdyby to platilo v případě firmy Sony, možná by aktuální atmosféra nebyla tak hustá. 
 
 
Bez ohledu na vyjádření Nowakowského se hráči drží původního doporučení studia CDPR, které psalo, že se odmítnutí žadatelé o vrácení peněz mohou obrátit na adresu helpmerefund@cdprojektred.com, a to nejpozději 21. prosince. 
 
 
Dostávají přitom toto vyjádření, dle nějž se jejich žádost bude řešit a CDPR slíbilo ozvat se ještě během tohoto roku a sdělit informace o dalším postupu. Studio přitom sděluje, že pokud jde o Xbox, hráči mají kontaktovat Microsoft, ovšem pokud jde o PlayStation, měli by počkat právě na reakci samotného CDPR. 
 
Vypadá to tak, že studio nedává ruce pryč od této situace a v této době se evidentně řeší, jaký bude další postup, který pochopitelně nezávisí pouze na CDPR či Sony/Microsoftu. Čili pokud někdo aktuálně chce vrátit Cyberpunk 2077 zakoupený pro PS4, udělá nejlépe, když kontaktuje přímo CDPR na výše uvedené adrese a požádá o vrácení peněz. Čas má do pondělí a kladné vyřízení není zaručeno, ale nic lepšího tu nemáme.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář