CDPR dává konzolistům naději na vracení peněz, musí ale počkat

CDPR dává konzolistům naději na vracení peněz, musí ale počkat
, , aktualita
Ve studiu CD Projekt Red evidentně panuje zmatek v přístupu k zákazníkům, kteří by rádi vrátili zakoupenou kopii Cyberpunku 2077 pro staré konzole Sony a Microsoft. Nyní tu je další vyjádření, které už zní o trošku lépe. 
K oblíbeným
reklama
Včera jsme si mohli přečíst vyjádření Michala Nowakowského z CDPR, který nespokojené zákazníky prostě jen odkázal na refundační mechanismy firem Sony a Microsoft, přičemž zvláště v případě Sony bylo zřejmé, že zákazníci asi moc nepochodí. Podmínky této firmy jsou totiž poměrně přísné, a to až tak, že uživatelé PlayStationu mohou závidět zákazníkům Steamu možnost vyzkoušet si zakoupenou hru na dvě hodiny a pak automaticky počítat s vrácením peněz v plné výši. Kdyby to platilo v případě firmy Sony, možná by aktuální atmosféra nebyla tak hustá. 
 
 
Bez ohledu na vyjádření Nowakowského se hráči drží původního doporučení studia CDPR, které psalo, že se odmítnutí žadatelé o vrácení peněz mohou obrátit na adresu helpmerefund@cdprojektred.com, a to nejpozději 21. prosince. 
 
 
Dostávají přitom toto vyjádření, dle nějž se jejich žádost bude řešit a CDPR slíbilo ozvat se ještě během tohoto roku a sdělit informace o dalším postupu. Studio přitom sděluje, že pokud jde o Xbox, hráči mají kontaktovat Microsoft, ovšem pokud jde o PlayStation, měli by počkat právě na reakci samotného CDPR. 
 
Vypadá to tak, že studio nedává ruce pryč od této situace a v této době se evidentně řeší, jaký bude další postup, který pochopitelně nezávisí pouze na CDPR či Sony/Microsoftu. Čili pokud někdo aktuálně chce vrátit Cyberpunk 2077 zakoupený pro PS4, udělá nejlépe, když kontaktuje přímo CDPR na výše uvedené adrese a požádá o vrácení peněz. Čas má do pondělí a kladné vyřízení není zaručeno, ale nic lepšího tu nemáme.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář