CDPR se opět omluvilo za konzolový Cyberpunk 2077, brzy bude velká aktualizace

CDPR se opět omluvilo za konzolový Cyberpunk 2077, brzy bude velká aktualizace
, , aktualita
Marcin Iviński, spoluzakladatel studia, CD Projekt Red, přinesl další omluvu za původní stav konzolových verzí hry Cyberpunk 2077, ale zajímavé je především to, že už se můžeme těšit na první velkou aktualizaci. Jaký je plán?
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 už mnozí dohráli a dle ohlasů existuje také dost těch, kteří byli více či méně zklamáni herními mechanikami a rozhodli se dojet spíše jen hlavní příběh. Dá se totiž říci, že tato hra má poněkud zmatený RPG systém, na němž v podstatě ani moc nezáleží, a tak chybí motivace vylepšovat svou výzbroj a výstroj, stejně jako dovednosti. Problém je ten, že s tímto už možná nic neudělá žádná budoucí záplata či aktualizace, ale dejme vývojářům šanci. 
 
 
Marcin Iviński se nyní za své studio opět omluvil, pokud jde o stav, v němž přišel Cyberpunk 2077 pro herní konzole. My ale nyní čekáme na to, co přinesou první slíbené velké záplaty, ale nemůžeme mít přehnaná očekávání, neboť už dříve bylo oznámeno, že ty budou řešit především technické problémy samotné hry. Ostatně Iviński také uvedl, že slíbené DLC, které CDPR nabídne jako omluvu všem zdarma, bude k dispozici se zpožděním, a to až po zmíněných dvou záplatách. Lze tak uvažovat asi nejdříve o březnu či spíše o pozdějším termínu.  
 
 
Jak ukazuje zveřejněná roadmap, před koncem minulého roku nastoupily tři hotfixy, které přinesly opravy pro PC i konzolové verze a právě ohlasy konzolistů jsou takové, že hra ve verzi 1.06 je už z technického hlediska mnohem lepší. Nyní ale očekáváme právě záplaty na verze 1.1 a 1.2, z nichž první má přijít už příští týden (pravděpodobně těsně před víkendem) a druhá pak nejspíše v únoru. 
 
 
Poté už mají přijít různé další aktualizace a vylepšení, a to průběžně v celém roce, do čehož bude patřit právě o slíbené DLC a vedle něj také verze pro nové herní konzole, která bude pro majitele verzí pro XBONE a PS4 zdarma. My jsme se vůbec nedozvěděli, co přinesou záplaty, které hru povýší na verzi 1.1 a 1.2, ale lze očekávat, že různá funkční vylepšení přijdou až po nich. 
 
Čili pokud se někdo po prvotním dohrání hry těší na to, že ji brzy rozjede znovu a konečně se dočká opravdu živoucího města se slušnou AI, funkční policie, která opravdu umí jezdit v autech, než aby vedle nich jen důležitě postávala. Zkrátka pokud někdo očekává, že vývojáři svou hru vylepší i pod naleštěným povrchem, musí se ještě obrnit trpělivostí.  
 
Počet hráčů Cyberpunku 2077 na Steamu mezitím dále klesá a už nemá daleko k tomu dostat se pod hranici 50 tisíc. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Krtek InSight na Marsu končí, NASA vzdala marné pokusy o zavrtání pod povrch Krtek InSight na Marsu končí, NASA vzdala marné pokusy o zavrtání pod povrch
Ne vždy se při průzkumu vesmíru daří, aby vše šlo podle plánů. To se již dlouhou dobu děje se sondou, která je součástí InSight a měla za úkol se zavrtat do podpovrchových vrstev na planetě Mars. Nyní NASA své marné snažení končí.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Kosmická loď Orion je připravená letět k Měsíci v rámci mise Artemis Kosmická loď Orion je připravená letět k Měsíci v rámci mise Artemis
Už v tomto roce by měla proběhnout první fáze programu Artemis. Americká kosmická agentura NASA plánuje vyslat k Měsíci kosmickou loď Orion, která je nyní již kompletní a připravená na svůj první let.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC
Lidí, kteří vyhodili pevné disky s Bitcoiny, je mnoho. Dalším z nich je jeden obyvatel Newportu, který měl na disku několik tisíc Bitcoinů. O nález se chce podělit s městem, pokud mu dovolí ho vykopat ze skládky.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A
V nabídce herních monitorů společnosti Asus se objevil nejen velký 32" model ROG Swift PG32UQ, ale i menší 28" varianty TUF Gaming VG28UQL1A a 27" ROG Swift PG279QM. Ten druhý zvládne 240 Hz.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE
Na letošním CES 2021 se objevilo několik nových routerů s podporou Wi-Fi 6E. Mezi nimi byly i modely od společnosti TP-Link. Najdeme mezi nimi i Archer AX206 se dvěma 10GbE porty pro velmi rychlé drátové připojení.
15.1.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář