CDPR se opět omluvilo za konzolový Cyberpunk 2077, brzy bude velká aktualizace

CDPR se opět omluvilo za konzolový Cyberpunk 2077, brzy bude velká aktualizace
, , aktualita
Marcin Iviński, spoluzakladatel studia, CD Projekt Red, přinesl další omluvu za původní stav konzolových verzí hry Cyberpunk 2077, ale zajímavé je především to, že už se můžeme těšit na první velkou aktualizaci. Jaký je plán?
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 už mnozí dohráli a dle ohlasů existuje také dost těch, kteří byli více či méně zklamáni herními mechanikami a rozhodli se dojet spíše jen hlavní příběh. Dá se totiž říci, že tato hra má poněkud zmatený RPG systém, na němž v podstatě ani moc nezáleží, a tak chybí motivace vylepšovat svou výzbroj a výstroj, stejně jako dovednosti. Problém je ten, že s tímto už možná nic neudělá žádná budoucí záplata či aktualizace, ale dejme vývojářům šanci. 
 
 
Marcin Iviński se nyní za své studio opět omluvil, pokud jde o stav, v němž přišel Cyberpunk 2077 pro herní konzole. My ale nyní čekáme na to, co přinesou první slíbené velké záplaty, ale nemůžeme mít přehnaná očekávání, neboť už dříve bylo oznámeno, že ty budou řešit především technické problémy samotné hry. Ostatně Iviński také uvedl, že slíbené DLC, které CDPR nabídne jako omluvu všem zdarma, bude k dispozici se zpožděním, a to až po zmíněných dvou záplatách. Lze tak uvažovat asi nejdříve o březnu či spíše o pozdějším termínu.  
 
 
Jak ukazuje zveřejněná roadmap, před koncem minulého roku nastoupily tři hotfixy, které přinesly opravy pro PC i konzolové verze a právě ohlasy konzolistů jsou takové, že hra ve verzi 1.06 je už z technického hlediska mnohem lepší. Nyní ale očekáváme právě záplaty na verze 1.1 a 1.2, z nichž první má přijít už příští týden (pravděpodobně těsně před víkendem) a druhá pak nejspíše v únoru. 
 
 
Poté už mají přijít různé další aktualizace a vylepšení, a to průběžně v celém roce, do čehož bude patřit právě o slíbené DLC a vedle něj také verze pro nové herní konzole, která bude pro majitele verzí pro XBONE a PS4 zdarma. My jsme se vůbec nedozvěděli, co přinesou záplaty, které hru povýší na verzi 1.1 a 1.2, ale lze očekávat, že různá funkční vylepšení přijdou až po nich. 
 
Čili pokud se někdo po prvotním dohrání hry těší na to, že ji brzy rozjede znovu a konečně se dočká opravdu živoucího města se slušnou AI, funkční policie, která opravdu umí jezdit v autech, než aby vedle nich jen důležitě postávala. Zkrátka pokud někdo očekává, že vývojáři svou hru vylepší i pod naleštěným povrchem, musí se ještě obrnit trpělivostí.  
 
Počet hráčů Cyberpunku 2077 na Steamu mezitím dále klesá a už nemá daleko k tomu dostat se pod hranici 50 tisíc. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jak naštvat hráče? Narvat šest RTX 3080 do kufru BMW a těžit tam kryptoměny Jak naštvat hráče? Narvat šest RTX 3080 do kufru BMW a těžit tam kryptoměny
Simon Byrne to patrně s těžbou kryptoměn dotáhl hodně daleko, protože si může dovolit nejen elektrické BMW, ale také farmu se 78 kartami GeForce RTX 3080. Šest karet dokonce nastrkal do kufru svého auta.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Detaily o AMD Cezanne: APU z 10,78 mld. tranzistorů Detaily o AMD Cezanne: APU z 10,78 mld. tranzistorů
Server VideoCardz přinesl prezentaci firmy AMD týkající se procesorů Cezanne, čili nových APU založených na architektuře Zen 3. AMD v ní slibuje i to, že Ryzen 9 5900XG bude o 19 % výkonnější než konkurenční Core i9-10980HK. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Nashira Summit v testu: jde už o RDNA 3? AMD Nashira Summit v testu: jde už o RDNA 3?
Ashes of the Singularity Benchmark odhalil další dosud neznámé GPU od firmy AMD, které se označuje jako Nashira Summit. Toto označení opět odkazuje na hvězdy, ovšem co nám prozradí test i leakeři?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Plánuje Samsung výstavbu továrny na čipy v Texasu? Plánuje Samsung výstavbu továrny na čipy v Texasu?
Už nějaký ten pátek víme, že TSMC se vřelou podporou americké vlády hodlá v USA postavit moderní továrnu pro výrobu 5nm čipů. Nyní se ozývá Bloomberg, že velice podobnou akci nyní plánuje i Samsung. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gelsinger slíbil návrat starých časů velkého Intelu Gelsinger slíbil návrat starých časů velkého Intelu
Po nevýrazném Bobu Swanovi přichází do Intelu na post výkonného ředitele Patrick Gelsinger, jenž se nebojí hýřit optimismem ještě před svým opravdovým nástupem. Slíbil také návrat starých dní, na což se hodí upravené heslo "Make Intel Great Again". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů