reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 23.7.2007
Komentářů: 54, score 0.2 | Svět mobilně: 1/0.0 | Digimanie: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 5 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 10.8.2016 s hodnocením +4:
Mozna by stacilo, kdyby zastavil u krajnice a zavolal si sanitku, ktera na rozdil od tesly muze zapnout majak a houkacku a ma pred ostatnimi prednost. Co kdyby ztratil vedomi a auto uvizlo v zacpe? To by pak mohl leda vyjit clanek ­"Tesla malem zachranila organy k transplantaci, kdyz mrtveho muze dovezla az na parkoviste k nemocnici, kde ho po nekolika hodinach objevil nocni hlidac­"...
Komentář z 20.12.2015 s hodnocením +3:
Jake mnohalete pripravy? Krome graficke nadstavby je vsechno hotove. Staci vzit nejaky stabilni build neceho co uz je a nahazet do toho potrebne baliky. Nebo snad Mint vychazi roky po Ubuntu?
Komentář z 23.10.2015 s hodnocením +3:
Co teprv takovi Anonymous. Ti se hackovanim neprimo priznali i k vrazde Kennedyho a utokum na dvojcata...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 31.12.2015 s hodnocením -5:
Jak muze byt ­"nejvýznamnějším produktem­" neco, co vlastne nikdo nepotrebuje? Win 10 potrebuje ­(nikoliv pouzivat, ale prodat­) jen Microsoft. Zadny technologicky prulom, ktery by si zaslouzil podobna adjektiva se nekona. Nicmene dekujeme za pravidelny PR clanek. Pokracujte az do pristiho leta, abych ten ­"zdarma­" upgrade nahodou neprosvihl ­(ne ze bych ho potreboval, ale asi lepsi nez k tomu pristoupit za vic na konci podpory Win7­).
Komentář z 3.1.2016 s hodnocením -3:
hele holcicko, skutecne spehovani je ve Win10 v defaultnim nastaveni. Uznavam, ze bylo odhaleno behem nekolika tydnu a MS se od te doby snazi minimalizovat skody umoznenim nektere veci vypnout a upravou formulaci v licencnich podminkach. Co ma ale umysleny sber dat spolecneho s neumyslnymi chybami v kodu, mi opravdu unika...
Komentář z 1.1.2016 s hodnocením -3:
Proc by si nekdo kupoval hardware, ktery nema ovladace na OS ktery ma doma? A od kdy se OS pouziva jako antivir? Pokud mas nejake informace o dirach ve Win7, tak je laskave predej Microsoftu, podpora jeste neskoncila. Dekuji.