Chladiče Zalman půjdou uchytit na Nehalem

Chladiče Zalman půjdou uchytit na Nehalem
, , aktualita
Kdo by neznal korejskou společnost Zalman a její vyhlášené chladiče. Máte–li Core i7 a chtěli byste kvalitnější chladič, zkuste se podívat právě do nabídky Zalmanu. Doposud šlo umístit na LGA 1366 pouze několik modelů, ale to má změnit nový...
K oblíbeným
reklama
Kdo by neznal korejskou společnost Zalman a její vyhlášené chladiče. Máte–li Core i7 a chtěli byste kvalitnější chladič, zkuste se podívat právě do nabídky Zalmanu.Doposud šlo umístit na LGA 1366 pouze několik modelů, ale to má změnit nový rámeček ZM–CS4A. Ten umožňuje montáž současných modelů CNPS9700 LED/CNPS9700 NT/CNPS9500(A) LED/CNPS9500 AT/CNPS9500 AM2. Rozměry jsou 103 x 103 x 30 mm (v × š × h). V současné době je už na pultech obchodů v Japonsku, předpokládaná koncová cena pro Evropu bude okolo 5 €. Následující fotky jsou věnované montáži na desku Intel Smackover.


Nový rámeček ZM–CS4A pro uchycení chladiče


Ráměcek přimontovaný k patici


Celé řešení na desce Intel Smackover


Zdroj: TechConnect, Zalman
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková