Chladiče Zero Infinity přichází do Evropy

Chladiče Zero Infinity přichází do Evropy
, , aktualita
Nové chladiče Zero Infinity byly nedávno oznámeny v USA a nyní je možné je předobjednat i v Evropě. Mezi jejich hlavní předností patří nejen velmi vysoký chladicí výkon, ale i jejich vzhled, přičemž architektura jejich stavby by se měla...
K oblíbeným
reklama
Nové chladiče Zero Infinity byly nedávno oznámeny v USA a nyní je možné je předobjednat i v Evropě. Mezi jejich hlavní předností patří nejen velmi vysoký chladicí výkon, ale i jejich vzhled, přičemž architektura jejich stavby by se měla kladně projevit obzvláště u high-endových modelů.
Nejvýkonnějším modelem je Free Flow+. Disponuje třemi 140mm ventilátory zabarvenými do černa a fialova. Každá z jeho dvou chladicích „věží“ má 46 žeber s tím, že na každé z nich je připevněn jeden ventilátor a třetí je umístěn mezi nimi.

Přítomná žebra jsou poniklována a mezi jednotlivými je vzdálenost 2 mm. U tohoto ventilátoru je použito pět heatpipe ve tvaru písmena U, které mají průměr 8 mm a jsou poniklovány. Zároveň se dotýkají přímo procesoru, což by mělo taktéž zvýšit výkonnost chlazení.
Pro zajištění kompatibility je chladič dodáván s uchycovacími prvky, díky kterýmžto podporuje sockety Intel LGA 771, 775, 1155, 1156, 1366 a patice AMD AM2, AM2+, AM3, AM3+ a FMI.
Kromě tohoto modelu se brzy začnou prodávat i chladiče Phantom Knight a Vespa. První z nich je o něco menší než FreeFlow+ a na rozdíl od něj je nalakován načerno s červenými/zelenými/oranžovými/fialovými prvky. Druhý jmenovaný patří mezi levnější, používá jeden ventilátor a 6mm heatpipe, nicméně je taktéž založen na FreeFlow+.

Všechny se začnou prodávat začátkem února za cenu startující na €27,90.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik14 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů