30.9.2019, Milan Šurkala, aktualita

Čína je známá tím, že bedlivě monitoruje své obyvatelstvo a v zemi jsou zhruba dvě stovky milionů bezpečnostních kamer. Nyní vyvinuli novou, která má rozlišení neuvěřitelných 500 MPx a systém rozpoznávání tváří pomocí AI a cloudu.

reklama
Skončí to... | od: Choakinek (280)  30.9.201915:16
Tyhle režimy v ekonomicky vyspělých státech skončí. Vlády v nich z privátního sektoru odčerpávají neskutečné procento bohatství a poté to utrácí za naprosté nesmysly, jako je třeba ten z článku.

Hlavně v důsledku toho v nich společnost stárne a v podstatě vymírá. Obecně existují přírůstky obyvatel jen v rozvojových zemích, naopak ve vyspělých jsou výhradně jen úbytky obyvatel ­(původních a jejich potomků­).

Lidé se podle mě nakonec ve vyspělých zemích nenechají vlastními vládami zahubit!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(3)
Re: Skončí to... | od: DarkRichelieu (417)  30.9.201916:17
Mě spíš připadá, že ta nová generace by nejraději spáchala vlastní eutanázii pro záchranu světa pro snížení CO2 z jejich dechu a jiných skleníkových plynů z jejich zadnic. Minimálně však dohled nad porodností obyvatel jako mají v Čině. Spíš tyhle režimy budou vzkvétat, i když jim budeme říkat jinak. Aneb k záchraně světa vstříc k diktatuře co omezuje porodnost, maso a cenzuruje nepohodlné informace, třeba i jiné teorie vzniku globálního oteplování.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(1)
u nás to nepůjde | od: DarkRichelieu (417)  30.9.201914:12
Stát u nás nedokázal rozjet ani pořádně bez problémů systém registrace vozidel, tuhle kameru s datovým přenosem co by ­"položilo­" internet v téhle republice mít ještě dlouho nebudeme, aby nám bránili demokracii.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.