www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

CLEVO příští rok představí zajímavé notebooky i s Core i7

CLEVO příští rok představí zajímavé notebooky i s Core i7
, , aktualita
Na příští rok si společnost CLEVO připravila velice zajímavá zařízení především z oblasti přenosných počítačů. Na velmi očekávaném veletrhu CeBIT 2009, který se tradičně koná v březnu, přesněji v termínu od 3. do 8. března, se představí...
K oblíbeným
reklama
Na příští rok si společnost CLEVO připravila velice zajímavá zařízení především z oblasti přenosných počítačů. Na velmi očekávaném veletrhu CeBIT 2009, který se tradičně koná v březnu, přesněji v termínu od 3. do 8. března, se představí veškeré novinky, které mají uživatele něčím zaujmout.V jejich řadách tak naleznete například CLEVO D90xF (malé x nahrazuje číslici pro označení barvy, kde se pro černou používá 1), který bude zřejmě vybaven novinkou mezi procesory, Intelem Core i7. Tento notebook s výkonností high-endu nabídne grafické řešení od NVIDIA v režimu SLI, 17palcový displej s rozlišením až 1920 × 1200 pixelů a mnoho dalšího – upřesněné informace nejsou prozatím k dispozici.

Dále se mohou uživatelé těšit na nové tablety s 12,1 a 13,3palcovým displejem s nejnovějšími mobilními procesory od Intelu. Těšit se také můžete na mainstreamové notebooky za rozumnou cenu, či na přenosný počítač s 18,4palcovým displejem, který by měl nabídnout čtyřjádrový procesor, čipset MCP79 a konfigurovatelný hardware. Příznivce společnosti AMD musíme zklamat, protože CLEVO vsází u nových mobilních počítačů především na řešení od společností Intel a NVIDIA.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková