www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

CLEVO příští rok představí zajímavé notebooky i s Core i7

CLEVO příští rok představí zajímavé notebooky i s Core i7
, , aktualita
Na příští rok si společnost CLEVO připravila velice zajímavá zařízení především z oblasti přenosných počítačů. Na velmi očekávaném veletrhu CeBIT 2009, který se tradičně koná v březnu, přesněji v termínu od 3. do 8. března, se představí...
K oblíbeným
reklama
Na příští rok si společnost CLEVO připravila velice zajímavá zařízení především z oblasti přenosných počítačů. Na velmi očekávaném veletrhu CeBIT 2009, který se tradičně koná v březnu, přesněji v termínu od 3. do 8. března, se představí veškeré novinky, které mají uživatele něčím zaujmout.V jejich řadách tak naleznete například CLEVO D90xF (malé x nahrazuje číslici pro označení barvy, kde se pro černou používá 1), který bude zřejmě vybaven novinkou mezi procesory, Intelem Core i7. Tento notebook s výkonností high-endu nabídne grafické řešení od NVIDIA v režimu SLI, 17palcový displej s rozlišením až 1920 × 1200 pixelů a mnoho dalšího – upřesněné informace nejsou prozatím k dispozici.

Dále se mohou uživatelé těšit na nové tablety s 12,1 a 13,3palcovým displejem s nejnovějšími mobilními procesory od Intelu. Těšit se také můžete na mainstreamové notebooky za rozumnou cenu, či na přenosný počítač s 18,4palcovým displejem, který by měl nabídnout čtyřjádrový procesor, čipset MCP79 a konfigurovatelný hardware. Příznivce společnosti AMD musíme zklamat, protože CLEVO vsází u nových mobilních počítačů především na řešení od společností Intel a NVIDIA.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů