www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM si připravil mechanickou klávesnici QuickFire XT plné velikosti

CM si připravil mechanickou klávesnici QuickFire XT plné velikosti
, , aktualita
Cooler Master ohlásil příchod další klávesnice, která se zařadí mezi ostatní modely QuickFire. Jedná se o model QuickFire XT, jenž tedy bude k dispozici společně s modely QuickFire Rapid a QuickFire TK a na rozdíl od nich půjde již o plnohodnotnou...
K oblíbeným
reklama
Cooler Master ohlásil příchod další klávesnice, která se zařadí mezi ostatní modely QuickFire. Jedná se o model QuickFire XT, jenž tedy bude k dispozici společně s modely QuickFire Rapid a QuickFire TK a na rozdíl od nich půjde již o plnohodnotnou klávesnici se středním i numerickým blokem kláves.

QuickFire XT nám tedy nabídne 104 kláves, k tomu rozhraní USB s odpojitelným kabelem a odezvou 1 ms, funkcí pro vypnutí klávesy Windows a společně s ní získáme také několik náhradních čepiček včetně malých kleštiček pro jejich vytažení z tlačítek Cherry MX. V PS/2 režimu nám QuickFire XT nabídne také N Key Rollover (NKRO), takže stištěné klávesy se nebudou navzájem ovlivňovat.

Co se týče zmíněných tlačítek Cherry MX, pak v tomto případě bude na výběr mezi verzemi Red, Green, Brown a Blue. Nejzajímavější jsou Green, neboť ty u nových klávesnic nejsou vidět často. Jedná se o variaci na tlačítka Blue, čili ta mají stejnou hmatovou odezvu a při stisku také cvakají. Rozdíl je ten, že pro jejich stisknutí je zapotřebí ne pouze 45 g zátěže, ale rovných 80 gramů, což je o 20 více než u Cherry MX Black. Určena jsou tedy bezpochyby pro ty uživatele, kteří do své klávesnice rádi mlátí.

QuickFire XT již má být k dispozici, přičemž dostupnost jednotlivých verzí se bude lišit v závislosti na trhu. V našich obchodech ještě bohužel není.

Více na stránkách výrobce:

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů