reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

CM si připravil mechanickou klávesnici QuickFire XT plné velikosti

, , aktualita
CM si připravil mechanickou klávesnici QuickFire XT plné velikosti
Cooler Master ohlásil příchod další klávesnice, která se zařadí mezi ostatní modely QuickFire. Jedná se o model QuickFire XT, jenž tedy bude k dispozici společně s modely QuickFire Rapid a QuickFire TK a na rozdíl od nich půjde již o plnohodnotnou...
CM si připravil mechanickou klávesnici QuickFire XT plné velikosti
Cooler Master ohlásil příchod další klávesnice, která se zařadí mezi ostatní modely QuickFire. Jedná se o model QuickFire XT, jenž tedy bude k dispozici společně s modely QuickFire Rapid a QuickFire TK a na rozdíl od nich půjde již o plnohodnotnou klávesnici se středním i numerickým blokem kláves.

QuickFire XT nám tedy nabídne 104 kláves, k tomu rozhraní USB s odpojitelným kabelem a odezvou 1 ms, funkcí pro vypnutí klávesy Windows a společně s ní získáme také několik náhradních čepiček včetně malých kleštiček pro jejich vytažení z tlačítek Cherry MX. V PS/2 režimu nám QuickFire XT nabídne také N Key Rollover (NKRO), takže stištěné klávesy se nebudou navzájem ovlivňovat.

Co se týče zmíněných tlačítek Cherry MX, pak v tomto případě bude na výběr mezi verzemi Red, Green, Brown a Blue. Nejzajímavější jsou Green, neboť ty u nových klávesnic nejsou vidět často. Jedná se o variaci na tlačítka Blue, čili ta mají stejnou hmatovou odezvu a při stisku také cvakají. Rozdíl je ten, že pro jejich stisknutí je zapotřebí ne pouze 45 g zátěže, ale rovných 80 gramů, což je o 20 více než u Cherry MX Black. Určena jsou tedy bezpochyby pro ty uživatele, kteří do své klávesnice rádi mlátí.

QuickFire XT již má být k dispozici, přičemž dostupnost jednotlivých verzí se bude lišit v závislosti na trhu. V našich obchodech ještě bohužel není.

Více na stránkách výrobce:

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
reklama
reklama