reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

CM Storm nabídne novou řadu mechanických klávesnic

, , aktualita
CM Storm nabídne novou řadu mechanických klávesnic
Společnost Cooler Master si pod značkou CM Storm přichystala novou řadu počítačových klávesnic, přičemž nejde o žádné běžné hybridní membránové, ale plně mechanické. To by mělo zajistit dlouhou výdrž, odolnost a snad i příjemné psaní s dobrou...
CM Storm nabídne novou řadu mechanických klávesnic
Společnost Cooler Master si pod značkou CM Storm přichystala novou řadu počítačových klávesnic, přičemž nejde o žádné běžné hybridní membránové, ale plně mechanické. To by mělo zajistit dlouhou výdrž, odolnost a snad i příjemné psaní s dobrou hmatovou odezvou. První klávesnice bude známa pod označením QuickFire Rapid Mechanical Gaming Keyboard a jak můžete vidět z fotografie, nebude obsahovat numerickou část.

Klávesnice QuickFire Rapid Mechanical Gaming Keyboard dostane povrch z gumy, sadu výměnných čepiček pro klávesy včetně kleštiček pro jejich výměnu, její odezva činí 1 ms (dotazovací frekvence tedy 1000 Hz) a pak tu budou i klávesové zkratky pro multimédia a v PS/2 módu budou moci uživatelé stisknout najednou libovolné množství kláves a klávesnice zaznamená všechny.

Cooler Master zde využije tlačítka CHERRY MX, jež mají dobře odolat frenetickým úderům uživatele a umožní uživateli vést kabel s pletenou bužírkou skrz kanálky na zadní straně klávesnice, aby nepřekážel. Doporučená cena této novinky bude 75,60 euro bez daně a na trhu by se měla objevit ještě v tomto měsíci.

Zdroj: TZ Cooler Master - CM Storm
reklama
reklama
reklama