www.svethardware.cz
>
>
>
>

Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers

Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers
, , aktualita
Nedávno se objevila zpráva, že Intel si chystá nové procesory Core 10. generace, které ponesou označení KA. Má jít o čtyři modely, z jejich označení bylo zřejmé, že budou jednak odemknuté. Ale co mělo znamenat označení A?
K oblíbeným
reklama
Procesory Intel Core 10. generace s označením KA tak představovaly záhadu, neboť nám už skutečně došly nápady, co by ono písmeno A mohlo znamenat. A jak to vypadá, reálně nemá se samotnými procesory či s jejich vlastnostmi vůbec nic společného, neboť jde o procesory K edice Avengers. Co to ale znamená? 
 
 
Pokud tak nejde jen o vtípek, jako že pravděpodobně ne, žádné procesory Core s označením KA se v podstatě nechystají. Spíše bychom je měli označovat pouze jako verze K "Avengers Edition". Má pak jít o celkem čtyři takové modely, a to Core i9-10900K, i9-10850K, i7-10700K a i5-10600K dané edice. 
 
 
Ukazují na to i specifikace, které přinesl na twitteru @momomo_us. Dle nich mají tyto procesory stejné specifikace jako prosté modely K, i když se tedy ukazují jen jejich základní takty. Nelze ale myslet na to, že by Intel u nich zvyšoval turbo, zvláště poté, co nedávno vypustil na trh nový model 10850K, který má naopak mírně snížené takty. 
 
Nebylo to také ještě potvrzeno, ale edice Avengers by logicky měla obsahovat v rámci ješt něohlášené promoakce kódy na chystanou stejnojmennou hru, která přijde na trh 4. září. A pak tu možná bude nějaké speciální balení, uvidíme.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář