CoD Warzone: Battle Royale pro 150 hráčů

CoD Warzone: Battle Royale pro 150 hráčů
, , aktualita
Activision oficiálně představilo Call of Duty: Warzone, čili nový titul šířený primárně zdarma, který se bude snažit přiživit na popularitě žánru Battle Royale. Jedním z lákadel je i podpora 150 hráčů v jedné mapě a instanci.
K oblíbeným
reklama
Call of Duty: Warzone tak bude zjednodušeně znamenat řežbu všech proti všem v mapě, jejíž "obyvatelný prostor" se bude progresivně zmenšovat, aby hráči byli donuceni se stahovat k sobě. Tvůrci by ale měli také nabídnout něco originálního a neotřelého, aby přivábili hráče i na něco jiného než na značku CoD. Activision svůj Warzone propaguje jako "větší, bláznivější a zdarma". Či snad bylo myšleno free jako svobodnější ve smyslu volby toho, jakým stylem budeme hrát? Nejspíše to bude obojí, ale nejlepší bude podívat se na trailer. 
 
 
Jde tak o moderní verzi Call of Duty, která se bude odehrávat ve velké aglomeraci a hráči budou mít k dispozici široký arzenál zbraní, vozidel, letadel a vrtulníků. Jde o jisté město zvané Verdansk, které má být založeno na ukrajinském Doněcku. Rozděleno pak bude na několik zón, takže si budeme moci zahrát čistý Battle Royale v Gorengard Lumber Yard, Gora Dam či jiných. A co zde poslouží pro donucení hráčů opouštět postupně zakazované oblasti? Tvůrci si v tomto případě vybrali jedová mračna, která opozdilce spolehlivě zahubí. 
 
 
Vzhledem k vysokému počtu hráčů v jedné mapě se budou tvořit trojice, jichž tak bude celkem až 50 (150 hráčů) a poté si můžeme vybrat režim, čili buď klasický Battle Royale, anebo Plunder. V rámci druhého režimu máme za úkol nasbírat co nejvíce peněz, a to porůznu schovaných v mapě, nebo je můžeme ukrást ostatním, či plnit speciální úkoly, za něž dostaneme zaplaceno. Hrát sami za sebe tak bude představovat nevýhodu už jen vzhledem k tomu, že tu bude řada vehiklů určených pro více hráčů, čili jeden může řídit/pilotovat a ostatní obsluhovat zbraně. 
 
Ti, kteří již vlastní Call of Duty: Modern Warfare, si mohou Warzone otevřít pomocí samostatného odkazu v hlavním menu, který dříve nesl označení Classified (tajné). Jde o možnost brzkého přístupu, i když z následujícího přehledu se nedozvíme, že by něco takového mělo platit i pro našince. 
 
 
Nicméně pro všechny bude Warzone k dispozici nedlouho poté, přičemž v Německu se zákazníci dočkají 10. března v 8 večer, tak to snad bude platit i pro nás. Na co se ale musíme připravit, jsou kvanta dat pro stáhnutí, neboť instalace bude mít mezi 83 a 101 GB. 
 
A na čem chce Activision vůbec vydělávat, když Warzone nabízí zdarma? Pochopitelně na mikrotransakcích, a to prostřednictvím tzv. Buy Stations. Tam mohou hráči získat za peníze mimo jiné i Redeploy Tokens pro oživení padlých kamarádů či Self-Revive Kits sami pro sebe, což už ovšem poněkud zavání systémem pay to win. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů
Společnost InWin tentokrát neukázala žádnou okázalou specialitku, ale naopak skříň, která by měla být především praktická. C200 je totiž určena pro "tvůrce obsahu", takže lze mluvit o skříni pro pracovní stanice. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG
Americký Micron se chystá už v tomto čtvrtletí spustit výrobu pamětí 3D NAND skládajících se ze 128 vrstev a využívajících jistou RG Architecture. Na trh pak tyto paměti začnou proudit během příštího kvartálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek