Command & Conquer Remastered přijde v červnu

Command & Conquer Remastered přijde v červnu
, , aktualita
Oprášení starých herních pecek je aktuálně velice oblíbený způsob herních studií, jak využít jejich ještě stále živou popularitu podpořenou nostalgií stárnoucích hráčů a relativně snadno si vydělat. Nyní je na řadě Command & Conquer.
K oblíbeným
reklama
Ne vždy se ale úkol přepracovat starou hru do novějšího hávu podaří, jak nedávno ukázala společnost Blizzard, která nedokázala dostát svým slibům a nabídnout Warcraft 3: Reforged ve slíbené podobě. Hráči mohou zcela právem považovat takový výsledek za ostudu, zvláště když tvůrci za takovou hru požadují 40 dolarů. To je cena, za kterou si můžeme koupit některou z dlouhé řady zbrusu nových her, do nichž jejich autoři vložili mnohem více času a práce. 
 
 
Můžeme tak doufat, že předělávka další ikonické RTS hry dopadne lépe a nejde o nic jiného než o Command & Conquer Remastered Collection. Ten přijde na trh 5. června, přičemž jeho vývoj byl ohlášen už v roce 2018 a slíbena byla mnohá vylepšení, aby se nad ním dnešní hráči vyzbrojení moderními sestavami moc neošívali. 
 
Jak název tohoto titulu napovídá, nepůjde o přepracování jedné hry, ale dvou, a to původního Command & Conquer, který později dostal označení Tiberian Dawn a pak i Command & Conquer: Red Alert, čili jde o hry, které v 90. letech vyvinulo ještě samostatné studio Westwood, než ho spokl EA. 
 
Command & Conquer Remastered Collection bude moci běžet i v rozlišení 4K a dostane plně přepracovanou grafiku, kterou ukázalo již starší video v minulém roce. Kdo ale bude chtít, může si nechat zapnutou starou verzi a plně se ponořit do kostičkované atmosféry devadesátek. Vedle toho tu je i nové audio a přepracovaný soundtrack. 
 
V rámci nového Command & Conquer: Red Alert tu budou také vylepšené filmové scény, na které možná hráči ve své době koukali s otevřenou pusou, ale dnes je můžeme sledovat spíše s pobaveným úsměvem. Nicméně v EA se neodhodlali vytvořit úplně nové, ale aspoň původní videa převedli do vyššího rozlišení
 
 
Nakonec můžeme zmínit nabídku plné kampaně obou původních her, a to včetně misí vytvořených pro konzolové verze. Upraveno bylo také uživatelské rozhraní. 
 
To vše tak bude od 5. června k dispozici za 20 dolarů (předobjednávky už běží) a EA také vytvoří speciální krabicové verze doplněné o samolepky, modely tanků a jiné bonusy, a to v cenách 50 a 60 dolarů. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská konkurence pro robopsa od Boston Dynamics. AlphaDog stojí zlomek ceny Čínská konkurence pro robopsa od Boston Dynamics. AlphaDog stojí zlomek ceny
Čínská firma Welian prodává robotického psa vybaveného senzory a umělou inteligencí. Ačkoliv se zatím jedná hlavně o hračku, v budoucnu by mohl pomoci při navigování nevidomých. Novinka, která příjemně překvapí svou cenu, zamířila k prvním zákazníkům.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia uvádí CPU Grace na ARMu: 10× výkonnější než DGX s procesorem x86 Nvidia uvádí CPU Grace na ARMu: 10× výkonnější než DGX s procesorem x86
Nvidia přichází s novým procesorem a chce konkurovat platformě x86 se serverovými procesory na bázi ARMu. Její nové CPU Grace má nabídnout až 10× větší výkon v HPC a výpočtech AI proti řešení DGX s procesory x86.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Corsair uvádí klávesnici K70 RGB TKL a dvojici myší Sabre (RGB) Pro Corsair uvádí klávesnici K70 RGB TKL a dvojici myší Sabre (RGB) Pro
I na český trh se v tichosti dostala trojice novinek od Corsairu: kompaktní herní mechanika bez numerického bloku a dvě lehké herní myši, které jsou dostupné s podsvícením RGB i bez něj. Jaké jsou parametry a ceny?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AMD Ryzen 7 5700G ve finální verzi otestován AMD Ryzen 7 5700G ve finální verzi otestován
Vypadá to, že vypuštění nových APU Ryzen 5000 pro desktopy už na sebe nenechá dlouho čekat, a tak se brzy dozvíme, zda ta budou k dispozici i pro volný prodej v maloobchodě. Mezitím tu máme model Ryzen 7 5700G.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake nyní i na 3,5palcové minidesce Comet Lake nyní i na 3,5palcové minidesce
Společnost Aaeon specializující se na malé desky pro komerční systémy si připravila speciální model s paticí LGA 1200, který je tak určen pro desktopové procesory Intel Comet Lake. Co taková 3,5" deska nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek