Command & Conquer Remastered přijde v červnu

Command & Conquer Remastered přijde v červnu
, , aktualita
Oprášení starých herních pecek je aktuálně velice oblíbený způsob herních studií, jak využít jejich ještě stále živou popularitu podpořenou nostalgií stárnoucích hráčů a relativně snadno si vydělat. Nyní je na řadě Command & Conquer.
K oblíbeným
reklama
Ne vždy se ale úkol přepracovat starou hru do novějšího hávu podaří, jak nedávno ukázala společnost Blizzard, která nedokázala dostát svým slibům a nabídnout Warcraft 3: Reforged ve slíbené podobě. Hráči mohou zcela právem považovat takový výsledek za ostudu, zvláště když tvůrci za takovou hru požadují 40 dolarů. To je cena, za kterou si můžeme koupit některou z dlouhé řady zbrusu nových her, do nichž jejich autoři vložili mnohem více času a práce. 
 
 
Můžeme tak doufat, že předělávka další ikonické RTS hry dopadne lépe a nejde o nic jiného než o Command & Conquer Remastered Collection. Ten přijde na trh 5. června, přičemž jeho vývoj byl ohlášen už v roce 2018 a slíbena byla mnohá vylepšení, aby se nad ním dnešní hráči vyzbrojení moderními sestavami moc neošívali. 
 
Jak název tohoto titulu napovídá, nepůjde o přepracování jedné hry, ale dvou, a to původního Command & Conquer, který později dostal označení Tiberian Dawn a pak i Command & Conquer: Red Alert, čili jde o hry, které v 90. letech vyvinulo ještě samostatné studio Westwood, než ho spokl EA. 
 
Command & Conquer Remastered Collection bude moci běžet i v rozlišení 4K a dostane plně přepracovanou grafiku, kterou ukázalo již starší video v minulém roce. Kdo ale bude chtít, může si nechat zapnutou starou verzi a plně se ponořit do kostičkované atmosféry devadesátek. Vedle toho tu je i nové audio a přepracovaný soundtrack. 
 
V rámci nového Command & Conquer: Red Alert tu budou také vylepšené filmové scény, na které možná hráči ve své době koukali s otevřenou pusou, ale dnes je můžeme sledovat spíše s pobaveným úsměvem. Nicméně v EA se neodhodlali vytvořit úplně nové, ale aspoň původní videa převedli do vyššího rozlišení
 
 
Nakonec můžeme zmínit nabídku plné kampaně obou původních her, a to včetně misí vytvořených pro konzolové verze. Upraveno bylo také uživatelské rozhraní. 
 
To vše tak bude od 5. června k dispozici za 20 dolarů (předobjednávky už běží) a EA také vytvoří speciální krabicové verze doplněné o samolepky, modely tanků a jiné bonusy, a to v cenách 50 a 60 dolarů. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů
Společnost InWin tentokrát neukázala žádnou okázalou specialitku, ale naopak skříň, která by měla být především praktická. C200 je totiž určena pro "tvůrce obsahu", takže lze mluvit o skříni pro pracovní stanice. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG
Americký Micron se chystá už v tomto čtvrtletí spustit výrobu pamětí 3D NAND skládajících se ze 128 vrstev a využívajících jistou RG Architecture. Na trh pak tyto paměti začnou proudit během příštího kvartálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek