Cooler Master ohlásil chladič notebooků NotePal D-Lite

Cooler Master ohlásil chladič notebooků NotePal D-Lite
, , aktualita
Společnost Cooler Master se rozhodla rozšířit už tak mohutnou základnu svých notebookových chladičů o model NotePal D-Lite, který je určen pro notebooky do úhlopříčky 15". Ty bude chladit pomocí svého 140mm ventilátoru a pochlubit se má...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master se rozhodla rozšířit už tak mohutnou základnu svých notebookových chladičů o model NotePal D-Lite, který je určen pro notebooky do úhlopříčky 15". Ty bude chladit pomocí svého 140mm ventilátoru a pochlubit se má také lehkými, ale pevnými materiály.

Dále se dočkáme také průchozího USB konektoru, takže po připojení podložky k počítači žádný neztratíme, pokud ovšem nepočítáme část dostupné energie, kterou si ukrojí ventilátor.

Model dostal označení R9-NBC-DLTK-GP, má rozměry 346 x 269 x 53 mm, hmotnost 650 gramů a jeho ventilátor má otáčky 1400 RPM, takže rozhodně nebude tichý. Dle specifikací je jeho hlučnost 21 dBA, průtok vzduchu 46,8 CFM a spotřeba 1,7 W.

Cena této podložky bude v USA a Kanadě pouze 10 USD, přičemž v ostatních regionech se může lišit.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Ryzen 9 3950X na levných a drahých deskách: jaký mají vliv na výkon? Ryzen 9 3950X na levných a drahých deskách: jaký mají vliv na výkon?
Server TechSpot provedl test s procesorem Ryzen 9 3950X, který byl otestován na různých deskách s čipsety X570 a především pak s B450. Ty můžeme brát jako minimum pro takový procesor, ale to ovlivní jeho výkon? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Valve chystá nový Half-Life, odhalí jej ve čtvrtek Valve chystá nový Half-Life, odhalí jej ve čtvrtek
Mnozí už ani nedoufali, že by společnost Valve vyslyšela prosby a nářky volající po pokračování série Half-Life. Nyní ale mohou zase trnout nad tím, co se z této nadlouho přerušené série stane.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Jensen Huang: RTX je pro NVIDII výhra, ray tracing se chystá do mainstreamu Jensen Huang: RTX je pro NVIDII výhra, ray tracing se chystá do mainstreamu
Výkonný ředitel firmy NVIDIA Jensen Huang si při příležitosti zveřejnění finančních výsledků za třetí kvartál fiskálního roku 2020 popovídal s investory i o tom, jaký dopad mají karty řady RTX a jaká bude budoucnost ray tracingu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek19 komentářů
MSI uvádí nový Radeon RX 580, jak daleko jsou Navi 14? MSI uvádí nový Radeon RX 580, jak daleko jsou Navi 14?
MSI uvádí nový Radeon RX 580 ARMOR, na čemž by nebylo nic divného i s přihlédnutím k tomu, že se na trh dostaly již dvě takto označené karty. Podivné je to, že tato novinka je chystaná právě nyní. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek