Cooler Master Silencio 452: tichá skříň za přívětivou cenu

Cooler Master Silencio 452: tichá skříň za přívětivou cenu
, , aktualita
Cooler Master obohacuje svou známou sérii počítačových skříní Silencio o nový model 452. Jedná se o jednodušší model z této série, který nás chce zaujmout jednoduchým designem a také přívětivou cenou.
K oblíbeným
reklama
Middle Tower Cooler Master Silencio 452 se se svou cenou 70 euro řadí do střední třídy již velmi bohaté série skříní Silencio. Měl by nám tedy nabídnout především výhodný poměr ceny a výkonu.

Jeho design je velmi jednoduchý, ostatně jako u téměř všech skříní této řady, takže přední panel je v podstatě holý a obsahuje jen tlačítka a logo výrobce. Jde ale o otvírací dvířka vystlaná hluk tlumicím materiálem, pod nimiž se ukrývá přední 120mm ventilátor plus místo pro minimálně jeden další a také dvě mechanikové pozice. Samozřejmostí je odnímatelný prachový filtr.

Dovnitř můžeme vměstnat základní desky formátu Micro ATX nebo ATX, dále dvě mechaniky, až šest pevných disků a dvě 2,5" SSD. Pro grafické karty je tu až 386 mm místa a Cooler Master nezapomněl ani na radiátory vohdníhop chlazení. Dopředu tak můžeme dát 240mm model a dozadu samozřejmě také 120mm namísto nainstalovaného ventilátoru.

Přední I/O panel pak kromě portů USB 3.0 nabídne také čtečku SD karet a jehocelkové rozměry jsou 190 x 449 x 497 mm (Š x V x H). Co se týče ceny, pak doporučených 70 euro by odpovídalo 2000 Kč, ovšem v obchodech již cena klesla i pod 1500 Kč, i když je pravda, že to se týká jen jednoho, který na serveru Heureka.cz nemá zatím ani hodnocení.

Zdroj: TZ Cooler Master

Cooler Master Silencio 452
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Včera, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Včera, aktualita, Milan Šurkala