Cooler Master uvádí skříně CM 690 II & CM 690 II Advanced

Cooler Master uvádí skříně CM 690 II & CM 690 II Advanced
, , aktualita
Společnost Cooler Master si připravila nové skříně CM 690 II a CM 690 II Advanced, které staví na úspěšném modelu CM 690 a mají jej vylepšit díky celočernému provedení včetně interiéru, lepšímu chladicímu systému a uživatelské přívětivosti....
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si připravila nové skříně CM 690 II a CM 690 II Advanced, které staví na úspěšném modelu CM 690 a mají jej vylepšit díky celočernému provedení včetně interiéru, lepšímu chladicímu systému a uživatelské přívětivosti.Do skříní bude možné vměstnat až 3 grafické karty i 2 radiátory vodního chlazení (otázkou je, jak velké) a také velké CPU chladiče, což platí například pro model Cooler Master V10. Vepředu se setkáme s kovovou mřížkou pro nabírání vzduchu s filtry a celkově jsou skříně schopné pobrat až 10 ventilátorů.Dále se výrobce chlubí vylepšenou správou kabeláže, otvorem v trayi pro snazší instalaci rozměrných chladičů. Verze Advanced pak nabízí externí dokovací stanici pro pevné disky a uvnitř má zase pozici pro 1,8" či 2,5" HDD (nebo spíše SSD). Pro masu tří grafických karet pak poslouží speciální ocelový rámeček pro posílení konstrukce. Více se dozvíte na stránkách výrobce:

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů