reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Cooler Master vylepšil svou skříň Scout 2

, , aktualita
Cooler Master vylepšil svou skříň Scout 2
Cooler Master se rozhodl vylepšit svou počítačovou skříň Scout 2 (recenze) a novou verzi představit pod označením Scout 2 Advanced. My již z recenze víme, že Scout 2 se dodává pouze s jedním ventilátorem (zadní 120mm model), což byl dle...
Cooler Master vylepšil svou skříň Scout 2
Cooler Master se rozhodl vylepšit svou počítačovou skříň Scout 2 (recenze) a novou verzi představit pod označením Scout 2 Advanced. My již z recenze víme, že Scout 2 se dodává pouze s jedním ventilátorem (zadní 120mm model), což byl dle tiskovky výrobce záměr, aby uživatelé se zásobami ventilátorů měli možnost je využít a nemuseli si zároveň se skříní pořizovat další.

Nová verze tak namísto jednoho ventilátoru obsahuje celkem tři, z čehož jsou dva přední 120mm s červeným LED podsvícením. To však naštěstí není všechno, však to by ani nestálo za řeč. Scout 2 Advanced také nabídne celkově dva rámečky pro instalaci 2,5" zařízení namísto jednoho a také bude k dispozici ve třech zbarveních. K šedé a černé verzi tak přibyde ještě bílá.

Všechny tři verze mají do Evropy přijít na konci tohoto měsíce, a to za doporučenou cenu 110 euro. Pokud se podíváme na doporučenou cenu modelu Scout 2 v době jeho vypuštění, pak zjistíme, že model Advanced je dražší o 27 euro, tedy téměř o 700 Kč. Je ale dost dobře možné, že oněch 110 euro už bude s daním, zatímco cena Scout 2 byla uvedena bez daně. V tom případě by šlo o akceptovatelných 10 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
reklama
reklama