reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Coolink uvádí novou teplovodivou pastu a chladič grafických karet

, , aktualita
Coolink uvádí novou teplovodivou pastu a chladič grafických karet
Computex 2008 byl opět bohatý, takže jsme se dočkali uvedení množství nových produktů. Mezi vystavovatele se zařadil také Coolink, který uvedl některé ze svých novinek. Jako první to byla nová teplovodivá pasta Chillaramic, která využívá...
Coolink uvádí novou teplovodivou pastu a chladič grafických karet
Computex 2008 byl opět bohatý, takže jsme se dočkali uvedení množství nových produktů. Mezi vystavovatele se zařadil také Coolink, který uvedl některé ze svých novinek. Jako první to byla nová teplovodivá pasta Chillaramic, která využívá keramických nanočástic pro dosažení dobré tepelné vodivosti a ještě tento měsíc se má začít prodávat v tubách s 10 g směsi.A druhá novinka je chladič grafických karet, který vychází z modelu GXChilla. Coolink jej nazývá jako Big GFXChilla a slibuje, že bude podporovat nové grafické karty založené na čipech ATI RV770 a NVIDIA GT200. Přitom by však měl zůstat kompatibilní s těmi starými. Tento chladič přijde ve třetím kvartálu tohoto roku, spíše ale na jeho konci. V oblasti grafických chladičů se snad tedy již začíná blýskat na lepší časy a snad jejich výrobci již nebudou chodit se svými modely na trh rok i více po uvedení aktuálních modelů karet.

Bohužel, stránka, která měla uvést více informací z Computexu ze strany Coolinku, nebyla v době psaní aktuality přístupná. Snad nyní již je.

Zdroj: TZ Coolink
reklama
reklama
reklama