www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooltek představuje skříň Timaios

Cooltek představuje skříň Timaios
, , aktualita
Společnost Cooltek uvádí na trh nový Mid-Tower case. Jde o decentní PC skříň černé barvy, která splní požadavky i náročnějšího uživatele. Je určena pro základní desky ATX a mATX. Rozměry jsou 476 x 190 x 488 mm při hmotnosti cca 6,7 kg....
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooltek uvádí na trh nový Mid-Tower case. Jde o decentní PC skříň černé barvy, která splní požadavky i náročnějšího uživatele. Je určena pro základní desky ATX a mATX.

Rozměry jsou 476 x 190 x 488 mm při hmotnosti cca 6,7 kg. Na vrchu je umístěn I/O panel s výstupy / vstupy: 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 a 2 x audio konektor. Uvnitř jsou k dispozici čtyři sloty pro optické mechaniky 5,25“ a čtyři pro disky 2,5“/3,5“. Systém instalace komponentů je „tool-free“ (bez nářadí). Timaios je osazen čtyřmi ventilátory. Dva o velikosti 120mm jsou umístěny na horní straně, třetí (120mm) naleznete v zadní části skříně a poslední 140mm ventilátor s bílým podsvícením je v čele. Pro nadšence je na zadní straně již předvrtaný otvor pro vodní chlazení.

Skříň by se měla na trhu již brzy objevit za cenu €54.90.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD
Zakladatel Twitteru, Jack Dorsey, draží první tweet na světě z roku 2006. Nabízen je jako tzv. non-fungible token (NFT), což je koncept prodeje digitálních děl, který je v poslední době velmi populární.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu
Společnost ICON začala pro amerického developera 3Strands stavět domy pomocí 3D tisku. Ty by měly být bezpečnější, být odolnější vůči požáru a jiným přírodním živlům. Po Mexiku tak jde o druhý velký projekt.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře